SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kurs instruktora za 1000zl czy za 2000zl- czym sie roznia??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19
Hej! Chcialam zrobic kurs instruktora fitness w Krakowie (od podstaw)Zastanawiam sie ile godzin powinien trwac taki kurs i ile musi kosztowac by dawal uprawnienia panstwowe A moze mozecie polecic jakas konkretna szkole... Dzieki za pomoc!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem nie powinnas patrzec na cene, ale wybrac szkole z "historia" taka ktora moze sie pochwalic swoimi wychowankami, a certyfikaty sa wazne w kazdym kraju i uznawane we wszystkich klubach.

Moja szkola trwa rok i zajecia sa codziennie 6 razy w tyg po 4-5 godzin dziennie - zaplacilam za nia $3000 ale ja jestem ze Stanow i nie wiem jak to sie w Polsce robi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 988
masz do wyboru aerofit, open mind a od niedawna takze reebok- wszystkie daja uprawnienia panstwowe a kurs kosztuje w granicach 1500 zl

emka2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - bardzo prosze o opinie

Następny temat

Ładowanie weglami

WHEY premium