SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kucie w prawym boku brzucha????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
mnie bol przyciusnol z dnia na dzien;d wiec pobieglem po sylimalor problem jak reka odjol no i zatwardzenie tez minelo:D

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
edit:

grzechu84

jak długo to masz?
boli cały czas?
czy jak przyciskasz ból nasila się?

... moze zwykła wkrętka, coś z kichami[np gazy] ?

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
odstaw wino poki co. do kazdego posilku jedz surowke z burakow. wspomagaj sie witaminami b-complex, unikaj takze nadmiaru tluszczu i alkoholu, samo przejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 821
dziki za rade i szybka odpowiedz
nie zadnych plam i przebarwien niemam zreszta nie zaobserwowalem
od kiedy to mam tydzin czasu czuje lekki taki uciska ugniatanie jak nacisne to lekko czuje bardziej ale nie w trakcie nacisku tylko jak przestane
ok odrazu zazucam dzis hepatil i bede to obserwowac a jak wroce do kraju za tydzin cisne do lekarza jesli nie przastane ale mimo to badania profilaktycznie se zrobie
moze i z kicham bo takie chodzby lekki atwardzenei to mam niekiedy ale caly czas to nie boli ale nigdy takiego czegos nei mialem !
sprobuje jeszcze kupic sylimalor tak jak dzakas001 pisze to mam nadz ze przestanie i te buraczki tez bede jadl:)!!!!! dzieki mam nadz ze to nic powaznego i ze bedzie wszytko oki!!!!

Dzieki za odpowiedz! pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29586 Napisanych postów 62961 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902677
dokladnie jak shield.
mi na takie przytrucie watroby po oralach pomagal sok z burakow.czulem sie taki napuchniety od srodka po soku duzo lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamiast hepatil-u wez esseliv/essentiale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
Po hepatilu wątroba ci sie nie zregeneruje jak tu niektórzy piszaHepatil jest na "bóle"wątroby.Przyspiesza on jedynie procesy odtruwania w komórkach.


Twoj bol napewno spowodowany jest ta iloscia tab jaka wzięłeswatroba nie nadążala.I jeszcze ja pewnie przez czas brania dobijales roznymi tlustymi smazonymi gownami to juz w ogole;)pzrd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2329
moze Ty poprostu masz wyrostek...

[][]---[][]Life is to short to be small[][]---[][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 821
no sam nieiwem hopaki narazie sie zrylem tym i caly czas mi to w glowie siedzi aby przeszlo i bylo oki za tydzin bede w polsce i odrazu cisne do lekarza jak nie przejdzi chociaz jak przejdzie badanie i tak zrobie cykl wsumie skonczylem w tym koncze i co z odblokiem wziasc go chodzi o clomid mam 26 tabletek??? to jest taki ucisk niekeidy nic nie czuje ale teraz mam to w glowie i caly czas to czuje oby to nie byl nic powaznego pierwsza przygoda z koksem i tokie cos na koniec:) masakra oby to bylo nic powznego

Dzieki za odpowiedz! pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kup liv52 z ebay bo dalej tydzien czekac to lipa a tak za 2 dni juz bedziesz mial.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy mozna zrobic cos takiego????????????

Następny temat

2 cykl pomocy

WHEY premium