SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kto wygra final k1?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10534

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Czego wy chcecie od techniki Schilta. Ciągle krytykujecie zawodników typu Schilt, Choi, Valuev z boksu, Sapp że są wolni i słabi technicznie. Nie przyszło wam do głowy, że mając taki wzrost i wagę po prostu nie można sie poruszać jak baletnica?!
Według waszych teorii to nie istnieje chyba żaden zawodnik mający ponad 2 metry i ważący ponad 130 kg który by nie był dobry technicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 394 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6339
nicknuckle: "Według waszych teorii to nie istnieje chyba żaden zawodnik mający ponad 2 metry i ważący ponad 130 kg który by nie był dobry technicznie." -> chyba, ktory by byl dobry technicznie.

Sapp i Schilt to nie sa archetypy techniki, coz, gdyby nie ich warunki fizyczne to by pewnie nie walczyli w K1 i Pride. Zauwaz, ze Sappa sciagneli z NFL (National Football League - Football amerykanski) i tylko ze wzgledu na jego warunki fizyczne postanowili nauczyc go walczyc. Gdy zaczynal kariere to mial cos 170kg i musial najpierw zbic wage, zeby mogl w ogole jako tako uderzac i trenowac pod K1. Owszem, warunki fizyczne to nie wszystko, bo na walke sklada sie duzo innych elementow! Zobacz chociazby co zrobil z Sappem 20cm nizszy i 50kg lzejszy Ray Sefo! Fakt olbrzymi wzrost nie sprzyja poruszaniu sie jak baletnica, ale nie wyklucza on posiadania powiedzmy jakiegos w miare rozsadnego poziomu techniki. Osobiscie nie znam zadnego zawodnika powyzej 2metrow, ktory by mial dobra technike. Moze dlatego, ze sie nie znam, albo dlatego, ze nie znajdziesz takich fighterow wiecej niz 3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Ok ale dlaczego według was Semmy jest słaby technicznie? Techniki nożne ma bardzo dobre, szczególnie kolana, uderzać rękoma też potrafi, było to widać chociażby w jego walce z Bregim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8793
jest słaby technicznie bo tak to już jest z cierpiącymi na gigantyzm matka natura tak już nas ucharakteryzowała niestety że im wyższy jesteś od pewnej granicy tym gorsza koordynacja chociaż myśle że za 10-15 wraz z rozwojem medycyny będziemy mieli świeżych zawodników z umiejętnościami jak Ernesto czy Peter tyle że o wzroście 205cm.Jedynym atutem Schilta jest wzrost i co za tym idzie zasięg ramion,łatwośc używania kolan i w zasadzie to wszystko,bo niczego więcej nie prezentuje w porównaniu z niższymi zawodnikami.Najgorsze że pozwala mu to wygrywac turnieje i większośc walk.IMO K1 traci wiele popularności (poza Japonią zafascynowaną wszelkiego rodzaju mutantami) na tych pojedynkach bo w zasadzie nie ma na co patrzec.Stawiam na Schilta ale szczerze licze że Jerome utrze mu nosa chociaż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Schilt raczej nie cierpi na gigantyzm, on po prostu jest wysoki. Gigantyzm to ma Choi albo Valuev.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8793
nie cierpi na gigantyzm przy 211?? to żeś pojechał ostro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Gigantyzm to chyba nie tylko wzrost. Schilt ma normalne proporcje w przeciwieństwie do takiego Choia. Kiedyś widziałem fajny rysunek gdzie Choi trzymał jabłko w dwóch palcach i to wyglądało tak samo jakbym ja trzymał piłeczke do tenisa stołowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Nicknuckle:
"Czego wy chcecie od techniki Schilta. Ciągle krytykujecie zawodników typu Schilt, Choi, Valuev z boksu, Sapp że są wolni i słabi technicznie. Nie przyszło wam do głowy, że mając taki wzrost i wagę po prostu nie można sie poruszać jak baletnica?!
Według waszych teorii to nie istnieje chyba żaden zawodnik mający ponad 2 metry i ważący ponad 130 kg który by nie był dobry technicznie."

O kur...

"Ok ale dlaczego według was Semmy jest słaby technicznie? Techniki nożne ma bardzo dobre, szczególnie kolana, uderzać rękoma też potrafi, było to widać chociażby w jego walce z Bregim."

O kur...

Nicknuckle ZDEFINIUJ co dla Ciebie znaczy słowo "TECHNIKA"! Piszesz takie bzdury, że naprawdę nie wiem o co Ci chodzi i do czego zmierzasz!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
ja też się wtrące jeśli pozwolicie:)nie jestem znawcą i nie upieram sie przy swoim, ale napisze swoje zdanie najwyżej mnie "objedziecie":
uważam, że semigiusz schilltus nie jest kiepski technicznie. oczywiście nie jest jakiś rewelant bajerant, ale jako, że trenował karate poziom jakiś reprezentuje - "jakiś" znaczy całkiem poprawny. potwierdzeniem tego jest jego obecna pozycja w K1.oczywiście 50 proc. wpływu mają jego warunki fizyczne,jednak wygrywał z dobrymi zawodnikami i przegrywał także z dobrymi, poza tym Semmy jest jak dla mnie człowiekiem który myśli w ringu. saap i choi to nie ta liga wogóle, nie mogę zrozumieć czemu się semka stawia we wspólnym mianowniku z nimi. poza tym ani bobek ani choiek nie zaszli w k1 daleko - są ciekawostką biologiczno-socjologiczną:) natomiast semmy w zeszłym roku wręcz zdeklasował rywali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Semek,jest taki sobie technicznie. Nie można powiedzieć ze jest dobry bo to dość rażący błąd dla każdego kto trenował uderzane i widzi/wie jak co się z czym je.
Za to jak na gościa który jest dosc wysoki to jednak ma bardzo dobrą technike i w zależy teraz z jakimi zawodnikami chcecie go zestawiać,bo jeśli w Aertsem,Hoostem czy JLB to wiadomo że ma kiepską technike,ale jesli przyrównac by go do Sappa,Choi'a to jego technika jest świetna

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO TRENUJECIE???

Następny temat

Who is 2006's Turkey of the Year?

WHEY premium