SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krwawienie z nosa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11345
Siema Panowie jestem w czwartym tygodniu cyklu 300 prolo week + megavol 20mg ed. megavola odstawilem bo strasznie mnie zatykalo i ledwie moglem cos zjesc, natomiast od jakichs 2 tyg pojawily sie krwotoki z nosa i wystepuja zawsze dzien po strzale prolo. czym moze byc spowodowane to krwawienie? ankiety nie daje bo wydaje mi sie w tej sytuacji zbedna.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10657
Mierzyłeś sobie ciśnienie krwi?

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3539
Zapewne podwyzszonym cisnieniem krwi. Tez to wielokrotnie przerabialem. Profilaktyka obnizajaca cisnienie i bedzie ok.

Wszystko jest dla ludzi, tylko ze myslacych.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11345
tez to rozwazalem. w sumie to by tlumaczylo czemu zawsze wystapuje to na drugi dzien po injekcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10657
Zmierz i zobacz jakie jest bo zwykła profilaktyka przy dużym na nic się nie zda.

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3095 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25794
Cisnienie badz i przemeczenie

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...