SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kręgosłup

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 648
witam.pytanko jest.a mianowicie:dostałem buta na plecy z "partyzanta"-punktem docelowym był odcinek lędźwiowy.troche mnie to wygieło ale ja klepałem gościa to jakoś nic nie czułem.to było jakieś 4 miesiące temu-od jakiegoś czasu czuje jak mi coś przeskakuje u podstawy kręgosłupa(strzyknięcie)-nic nie boli -ale czasami jak siedze dłuższy czas w jednej pozie lub leże to coś tam czuje.nie wiem jak to opisać.co mi się mogło stać?tak wiem -MUSZE IŚĆ DO PANA DOKTÓRA- wie ktoś?jakby co to DZIĘKI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 275 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16798
Hej.
Musisz zrobić prześwietlenie albo MRI. Dopiero potem można coś stoedzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Musisz zrobić prześwietlenie albo MRI. Dopiero potem można coś stoedzić.
Skąd ta "rewelacyjna" wiedza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 275 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16798
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
OK, rozumiem. Rzeczywiście, większość z nich kompletnie się na kręgosłupach nie zna i zmuszeni są do wynajdowania pseudoprzyczyn na RTG/MRI, które usprawiedliwiają ich bezradność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
nie obciazaj zbytnio kregoslupe teraz i idz do kreglarza, lub lekarza pewnie kregi ci powyskakiwaly. Bynajmniej w moich przypadkach tak bylo i nastawienie pomagalo

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
wszystko byle nie kręgarze

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
ja z mojego doswiadczeniajestem zadowolony - zawsze sie lepiej czulem po wizycie. Wiem ze zalezy od kreglarza ale chyba zawsze dobrze trafialem

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
kradam idź na medycyne i wtedy bedziesz mogł zaskoczyc wszystkich ze umiesz diagnozowac z powietrza

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Ja nie umiem diagnozować. Ale znam takich, którzy sprawiające problem segmenty biorą z powietrza (nie muszą dotykać, czują napięcie na odległość kilku cm od skóry). Ale to już ezoteryka, "normalny" spec diagnozuje szeroko pojętym dotykiem + wywiad. Na większości obrazków nie widać nic co miałoby znaczenie dla dalszego leczenia. Oczywiście żaden spec odpowiendnim RTG nie pogardzi. Na MRI spojrzy najczęściej ze zdziwieniem (Po co Pan robił?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 648
no właśnie z tymi kręgarzami to troche lipa -spartaczy któryś(a są takie przypadki)i będe chodził albo i nie -bokiem -do końca lajfa.ale ide nie długo na rentgena to się okaże.napisze co i jak -może się komuś przyda.uważajcie na partyzantke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z prawym okiem

Następny temat

po goleniu pach

WHEY premium