SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kopnięcie z półobrotu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OloKK a niby jak mam wytłumaczyć? Musiałbym wysłać linka do tutoriala, a to byłoby... Nie wskazane!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
Kolego idz na jakąś sekcje karate, pogadaj z trenerem - przedstaw mu sytuacje. Zapłać za 2-3h treningu i sie nauczysz porządnego kopnięcia :) bo przez neta to Ci tutaj nikt za bardzo nie pomoże. A takto poswięcisz 2-3h i będzie git. A napewno Cie trener w żadnej sekcji nie wysmieje. Lub umow się na prywatne spotkanie.
To da lepszy efekt niż czekanie po kilka h na odpowiedz z sfd, przy ktorej się i tak nie wiele nauczysz jak nic nie trenujesz
Z wyrazami szacunku AdamV

P.S Kto przerobi mi moje zdj i doda Chucka Norissa :D chce wstawic na fotke :D

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dałbym linka do tutoriala, w którym wszystko jest szczegółowo opisane, jak chcesz to pisz.

Zmieniony przez - NobbyNobbs w dniu 2011-04-23 11:06:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2625
NobbyNobbs byłbym bardzo wdzięczny pisz tutaj lub na [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra, już wysyłam.
A zresztą:




1.Mały krok
2.Skręt tułowia (noga uniesiona, ale nie zgięta całkowicie).
3.Zgięcie nogi przy celu (uderzać piętą)

Na emaila nie mogę, ale mam nadzieję, że pomogłem.


Zmieniony przez - NobbyNobbs w dniu 2011-04-23 14:11:57

Zmieniony przez - NobbyNobbs w dniu 2011-04-23 14:12:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 265
a mi się wydawało, że to kopnięcie się ze zgiętej nogi wyprowadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Mi się wydaje że lepiej żebyś sobie odpuścił naukę kopania... to jest apel, pewnie ma być robione dla śmiechu, więc im gorzej Ci to wyjdzie tym lepiej

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2625
NobbyNobbs dzięki, pomogłeś mi - masz soga;)
"1.Mały krok
2.Skręt tułowia (noga uniesiona, ale nie zgięta całkowicie).
3.Zgięcie nogi przy celu (uderzać piętą)"
czy tam gdzie pisałeś "zgięta" i "zgięcie" miałeś na myśli "wyprostowana" i "wyprostowanie"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Muslimar a czy ja mówiłem, że z nie zgiętej? Przeciwnie! ONA MA BYĆ ZGIĘTA! Ale nie całkowicie tylko 45 stopni, ale jak ty wyprowadzasz z całkowicie zgiętej nogi no to brawo...


__II___
Miałęm na myśli to, że noga leci tak jak na tym tutorialu, ale ZGINA się całkowicie (bo nie wiem jak to inaczej nazwać) przy uderzeniu w cel, oczywiście nie musisz uderzać w cel, tylko przy takim założeniu wiesz o co chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2625
NobbyNobbs teraz rozumiem, tutaj się uderza nogę zginając, a nie prostując tak??
Dzisiaj wychodzi mi to gorzej niż wczoraj, myślicie, że dlatego, że wczoraj ćwiczyłem kopnięcie i trochę się rozciągałem? dziś mam lekkie zakwasy na mięśniach przywodzicielach. Szkoda że na akademii muszę mieć długie obcisłe spodnie - trochę to krępuje ruch i kopnięcie wychodzi niżej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem Solowka

Następny temat

Prizefighter

WHEY premium