SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klient z afryki

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 510
miałem to samo jak sprzedawałem telefon też gościu mi napisał że chce kupić i dawał 2 razy więcej kasy niż był warty oszusty i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10152
Racja,przekręt stary.Albo wyśle fałszywe potwierdzenie wpłaty,albo tak jak ktoś już wyżej pisał zapłaci przez Paypal,a tam można cofnąć przelew.Nie rób interesów z brudasami.

... każdy lek NIEWŁAŚCIWIE STOSOWANY zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
a no spoko o tym to ja akurat nie wiedziałem że jak jakaś kasa wpłynie na moje konto to może mi ją zabrać?. nie rozumię tego wiadomo jak mam na koncie więcej niż ta wpłata to tak ale jak mam np. 0zł. i mi wpłaci to przecież tylko ja mogę i mam prawo mu przelać z powrotem(oddać) tą kasę chyba nie bank może za moimi plecami robić przelewy na moim koncie?! to jaki tam myk ma być przecież mogę tą kasę co wpłynie zaraz wykorzystać...:/

aha nie mam na myśli paypala i innych. tylko tych faktycznych/fizycznych na koncie moim bankowym nie z allegro....?

przecież jak przeleje nam na konto to wtedy on się wywiązał a my będziemy musieli wysłać przedmiot jeśli pokryje koszta wysyłki....

wiem, wiem, spoko nie każe broń Boże koledze z tematu cokolwiek wysyłać lub zgadzać się...dla bezpieczeństwa niech odpuści takie transakcje.. sam raz poprzez allegro raz zaliczyłem wtopę z tel. za 450zł.. kasa już dawno odzyskana z allegro ale sprawa już ponad 2 lata a ja dostałem tylko zwrot za tel. 450zł. a na koszty kuriera 20zł. czekam już 2 lata:P. pozdro i uwaga .........tam... na aukcjach...............

Zmieniony przez - 87Brad87 w dniu 2010-06-05 22:18:10

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
jak wplynie na twoje konto to nie moze ci zabrac
tyle ,ze ona nie wplywa. On ci przesyla cos w rodzaju falszywej strony banku gdzie niby beda te pieniadze. Prosi o dane do wplaty, kod swift banku itd

a w chwili gdy wyslesz paczke niby je przeleja na twoje konto. A tak naprawde kontak sie urwie.

nie sprzedawaj. Swego czasu bylo o tym glosno ale robili to z komorkami. Oferuja wieksze ceny niz sprzet jest warty a to wlasnie po to by zmylic sprzedawce. Pomysl - gosc z nigerii bedzie w polce komputery kupowal haha

Zmieniony przez - maly mis84 w dniu 2010-06-06 00:28:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10152
Pisząc o cofnięciu przelewu chodziło mi o Paypal.Głównie przez ten serwis przechodzą pieniądze na E-bay'u.
A w normalnym banku takiej możliwości oczywiście nie ma.

... każdy lek NIEWŁAŚCIWIE STOSOWANY zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12990
Miałem to samo z rok temu z telefonem. W tym myku chodzi o to że oni niby Ci przesyłają kasę na konto, wysyłają jakieś tam potwierdzenie ale kasa dotrze do Ciebie dopiero jak ty wyślesz im potwierdzenie wysłania paczki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1014 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6169
Przeciez wystarczy ruszyc glowa i pokalkulowac.

Sam fakt, ze jakis pajac z afryki daje 2x wiecej niz jest wart jest glupi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
poczytajcie sobie o przekretach na tzw "nigeryjczyka"

i co najdziwniejsze wszystkie kvrwa z takim adresem(miasto i ulica)

ja raz prawie dalem sie nabrac bo sprzedawalem estradowy subbas za 800zl, ktory nowy swego czasu kosztowal ok 4000zl, a gosc dawal 500euro wiec teoretycznie wydawalo sie to mozliwe
ale kvrwa na chooj mialby szukac w Polsce na allegro jak na ebay w calym swiecie takiego sprzetu jest od zaje.bania i to w jeszcze lepszych cenach

dokladnie jak bemben12 oni wplacaja na wirtualne konto (cos jak place przez allegro) i jak ty im wyslesz i oni dostana paczke do rak wtedy kasa z tego konta przechodzi na twoje, tylko sek w tym, ze te konto nie istnieje

Zmieniony przez - DYLAUDIO w dniu 2010-06-06 15:53:45

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 195
jak jestes na tyle gupi zeby dawac na forum i się pytac czy to prawda to i na tyle gupi zeby dac się oszukac .

jojo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192
Mialem to mnostwo razy. Nie wysylaj pod zadnym pozorem. Od poczatku wiedzialem, ze to wał bo wczensiej sie tym zainteresowalem wiec probowalem ich wyrolowac. Ale nici z tego.
Nie wysylaj pod zadnym pozorem! Wał 100%

A i tez dostawalem niby potwierdzenia wpłat. Bo kazalem im wplacic na Paypal. Przyjrzałem sie oryginalnemu wyglądowi potwierdzenia Paypal i zauwazylem kilka roznic. Widać bylo ze te ich potwierdzenie to fake.


Zmieniony przez - Wojasx w dniu 2010-06-06 18:48:10

Stop talking, start working !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] bcaa xtra activlab

Następny temat

sprzedam lub zamienie kilka rzeczy/odziez itp.

WHEY premium