SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy dodac clenbuterol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Pomylilo mi sie clomid 3 tyg pojdzie
Mam jeszcze pytanie nie zwiazane z clenem a z tamoxem.
Jesli mi nie wywali gino to odblok z samego cloma robic czy jednak warto dodac tamoxa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 744
e-lite moglbys mi jeszcze rozpisac jak brac clena kompletnie niewiem jak sie do tego zabrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
ptaka sraka ja nie jestem zwolennikiem stosowania clomidu razem z nolva

kowal masa tematow na ten temat jest nie bede sie powtarzal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 744
dziwne tyle samo wysilku by cie kosztowalo napisanie tego o co prosilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 744
chodzi o to ze jest tyle ruznych opcji ze niewiem czym sie sugerowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
kowal a na pierwszej stronie tego posta nie masz napisane jak mozesz brac?
......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 744
stary wez to pod uwage ze jestem swiezy na tym forum i niewiele mi to mowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
to jak jestes swiezy to poczytaj troche dzial i uzyj wyszukiwarki i potem dopiero pytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 744
akurat czytalem twoje wypowiedzi i porady i wyczytalem ze na jeden temat piszesz w dwoch zupelnie ruznych wersjach najwyrazniej boisz sie zeby niedolozyc kolejnej wersji bo wtedy juz kazdy by sie polapal ze glupoty *******isz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
kowal jak jestes taki madry to powklejaj linki tych tematow w ktorych rzekomo e-lite pisze rozne wersje buhahaha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oddawanie krwi po bombie

Następny temat

Testolik+meta polska= brak efektow

WHEY premium