SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jezyk a praca

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6482

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Widzisz stary to nie o to chodzi, ze oni nie mieli pracy. Oni ja mieli, mimo tego nocowali w tych kiblach, zeby zaoszczedzic na chacie...byl caly art w wyborczej. Wiec tutaj chodzi po prostu o elementarny brak godnosci, nalezy sie tym psom tylko pogarda i nic wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2071
No tak, ale też nie możemy być pewni dlaczego w tych kiblach spali. Może jeśli by tego nie zrobli nie mieli by na żarcie. Nie wydaje mi się aby nocowali w ubikacjach tylko dlatego by zaoszczędzić trochę kasy. Nie można też się opierać na tym co piszą gazety bo wiemy że żadko kiedy piszą one pełnom prawdę.

..::Siła płynie z krwią, duma razem z nią::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Nie chlopie to czysta prawda. Ja mam inny przyklad z pierwszej reki, o ktorym zreszta pisalem wyzej: 4 laski z magisterka z filologii slowianskiej, pracuja w call center miscosoftu, wiec nie jest to jakas tragiczna praca - bodajze 11 funtow /h. Mieszkaja w malym ciasnym pokoiku (wszystkie 4 w jednym), jedza (uwaga!) ze smietnikow!!!, "bo zawsze ktos cos jeszcze dobrego wyrzuci". Kazdy mieszkajacy na wyspach zna takie historie, przykro mi ale pies psem zdechnie, nie ma co tego usprawiedliwiac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2071
Hmmm, to jest obraza dla samych siebie. Nie rozumiem jak można jeść ze śmietnika, tym bardziej że mają dość wysoką pensję. I to młode dziewczyny. Ehh nie ma to jak głupie polki

..::Siła płynie z krwią, duma razem z nią::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Ja tez nie rozumiem, ale nie musze, pogardzam i tyle.
A poza tym co tam sie pozmienialo w tej dziurze gdzie mieszkasz? Wiem ze wam silownie zrobili i zlikwidowali pozdro, rowniez pochodze z Gryfina
"-Gdzie mieszkasz kvtasie?
-Na gornym tarasie"



Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2008-02-06 21:44:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2071
O wow, ie ma to jak swoji:D Nie zlikwidowali siłowni tylko przenieśli z Targowej na basen:D, a eraz nawet mają być dwie siłownie w Gryfinie:D
Ja jestem z południa;d

pozdrawiam

..::Siła płynie z krwią, duma razem z nią::..

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ISLANDIA KEFLAVIK

Następny temat

Polecam!

WHEY premium