SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jelfa informuje o wałkach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
no powiedzcie mi że prolo jelfy też jest wałkowane jak tak to bravo dla wałkarzy bo działa znakomicie. A też są duże ilości na rynku. Niektórzy powinni bajki zacząć pisać a nie dorabiać ideologię do czegoś o czym nie mają pojęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokladnie pewnie sciagna z zagranicy jakas suste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
nie ktore kraje zyja tylko z saa jak pakistan tam normalnie idziesz i kupujesz prosto z fabryk albo z aptek ilosci jakie tylko chcesz

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 461 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13515
bede wiedzial to dam cynk.na razie nie ma co gdybac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
B i wszystko legit towarek tak ??? dobrze by tam miec kogos zeby slal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7814
Tej co kupiłem w środę jeszcze nie brałem bo mam jeszcze 4 fiolki poprzedniej i ta działa wyśmienicie.
Co do zamienników - to niech który pójdzie z receptą na prolo i powie ze chce omnadren. Powodzenia. ja tak miałem - latałem z receptą na prolo i wtedy była jakas przerwa. pół wojewodztwa objechałem z tą receptą. Nigdzie nie było. Pytam sie - moze jakiś zamiennik? "Dałabym Panu ale mamy tylko Omnadren - a to nie ta gramatura". Kupiłem nebido za 600 stów. na receptę wystawioną na nebido a nie na Prolo czy omnadren rzecz jasna.
Fajnie by było - dwie recepty na prolo i dostajesz dwa omnadreny. Ile to by było? Trzy razy wiecej teścia? Pozabijałby pigularz pacjentów. Tydzien w tydzien omka dla gościa chorego na serce na przykład . Dawkowanie przeciez wypisuje lekarz a aptekarz nie ma prawa go zmienić.
http://lekipoludzku.pl/tansze-zamienniki-lekow/
tu jest trochę o zamiennikach

A jaki niepolski test kupisz w PL? Omnadren nie jest już polski - robią to za granicą. Undestor w Holandii, Nebido w Niemczech, Tostran w UK, Androgel w USA. Zdaje się to chyba wszystko co mozna w tej chwili w kraju dostać ale jakoś z rok nie monitorowałem rynku - coś nowego moze weszło. Prolo jest polskie.
Refundowany jest tylko Undestor w tej chwili. Omka i prolo już 100% odpłatnosci. patrzę na stare pudełka i dwa lata temu to kosztowało 18 zeta . Z refudacją 5. teraz 45. tochę dużo jak na dwa lata róznicy.
Co do tej pani farmaceutki to po prostu ciekaw jestem tego skąd ona to wie skoro zadnego komunikatu w tej sprawie jeszcze nie ma oprócz tego że wycofali jedną partię. Gdyby tak miało byc to już byłby szlaban a go ni ma.

Aha.. zapomniałem podac newsa. Lekarz mi ostatnio powiedział ze Undestor pojawil się w nowej wersji - zmodyfikowany i pytał sie czy nie chcę na to przejść. moze warto zamiast truć sie jakimś szlamem zainteresować się tymi pigułami choc ja osobiście nie wszedłem w to bo to dwa razy dziennie się bierze ale to omija wątrobę i nie jest tak szkodliwe jak meta. Poza tym już nie trzeba tego w lodówce chować wiec lepiej jest pod tym względem teraz. Może następnym razem się połaszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
ta seria w koncu byla podrobiona czy jelfa zyebala cos i zepsula dlatego wycofuja?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
B przeciez wklejal jak tam jakiemus jego koledze inny kolega wyslal salami zaszyte w szmate nicmi

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
Poza tym już nie trzeba tego w lodówce chować wiec lepiej jest pod tym względem teraz. Może następnym razem się połaszę

lol to Ty ome czy tam prolo w lodówce trzymałeś

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7814
a dzie tak napisałem? Prolo to trzymało sie w lodówce z 15 lat temu. Od ok 10 można to nosic w kieszeni. Pisałem o undestorze - ten trzeba było w lodowce chować do tej pory. Teraz ponoć nie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

b12

Następny temat

HCG ( pregnyl) - Bolesne!!!!

WHEY premium