SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie kupic ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jak jest dobrze oczyszczona to nie... no ale to już jest trudno sprawdzić... nie wiem czy jeszcze jest ale Olimp miał promocję i 1300g. kreatyny kosztowało chyba gdzieś ok. 90zł/ale mogę się nieco mylić bo już nie pamiętam dokładnie ceny/ a taka ilość wystarcza na dwa całkiem niezłe cykle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 860
wiesz a moglbys troche jasniej o tych cyklach do ja dopiero zaczynam i jestem prawie zielony w tym :) a co wedlug ciebie daje lepszy efekt i mniej skutkow ubocznych kreatyna czy koncentraty bialkowe ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 322
Hej pako 363!Powiedz no lepiej ile w ogole juz cwiczysz ile dni w tygodniu, czy masz jakis solidny plan terningowy?

... jestem więc myślę ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 860
CWICZE U SIEBIE W DOMU tak ja wiem prawie codziennie tylko zalezy czasem 2godziny czasaem godzine cwicze na laweczce i hantlekami wiem ze to malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 322
I jeszcze jedno.Jezeli dopiero zaczynasz i jak sam mowisz ze jestes jeszcze zielony to zastanow sie na co Ci suple.Pocwicz najpierw solidnie a dopiro potem sie wez za nie.Ale jak sie juz upierasz to proponuje kreatyne bo z nia sa najlepsze efekty.Jak kraetyne to do nie carbo albo glukoze (glukoza tansza).I skoro dopiero zaczynasz to wez glukozoamine do tego bo jak pojdzie ci sile to stawy moga dostac po du..ie.Pozdro.

... jestem więc myślę ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 860
aha ok a sama kreatyna nieda efekty ?? i cjakie sa skutki uboczne kretki?? jaka tez proponujesz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 322
No widzisz. Mówisz ze cwiczysz prawie codziennie a chcesz zrobic mase.A kiedy regeneracja??Powaznie - zrob sobie dorby plan treningowy, dobrze sie odzywiaj, zobaczysz co i jak i wtedy sobie cos zapodaj.

... jestem więc myślę ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 860
ja cwicze jakies 3 miechy tylko jestem zielony z tych suplementach odzywkach niewiem poprostu jaki suplement np co daje nniewiem co z czym brac aby byl wmiare najlepszy rezultat (w miare ceny) niewiem czego niewolno z czym brac itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 322
https://www.sfd.pl/temat181016/ tu poczytaj sobie o kreatynie.

... jestem więc myślę ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Pako, o kreatynie przynajmniej na monent zapomnij, ułóż trening, pomoże ci w tym odpowiedni dział, to samo z dietą a potem doradzimy ci jakieś odżywki jeżeli mimo to efekty nie będą zadawalające, ale wszystko z czasem, trenuj nie więcej niż cztery razy w tygodniu i jedz nie mniej niż pięć razy na dzień... pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie spalacze tłuszczu najlepsze???

Następny temat

ta sama kreatyna - dwie ceny???

WHEY premium