SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie kupic ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
zaleznie od dawkowania ale tak mniej wiecej przy dawkowaniu jakie napisal e-lite to ok 7-9 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 860
9 dni strasznie malo a odrzywka troche kosztuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
to sie kupuje przynajmniej 5 kg i po problemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Pako, staraj sę jeść duuuuużo i dobrze a gainera dodawaj jedną/ok.100g/, dwie porcje dziennie i w awaryjnych sytuacjach gdy nie będziesz mógł nic zjeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
k3ho do szkoly to chyba kanapki a nie gainer...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
co wy mu wciskacie, nawet z bardzo dobrą dietą i odżywkami trudno w miesiąc zrobić 6kg masy !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 322
Skoro napisales ze cwiczysz "troche" to po co Ci odzywki? Zacznij cwiczyc "duzo" i ułóż sobie diete:). Wytedy i wyglad z czasem przyjdzie:)

... jestem więc myślę ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 860
ZNACIE JAKIS DOBRY KONCENTRAT BIALKOWY PODOBNY DO MONSTER MASS TYLKO TROSZKE TANSZY:D A CO MYSLICIE NA TEMAT KREATYNY ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
m.mass to koncentrat węglowodanowo białkowy i rozumiem, że op taki rodzaj ci chodzi... tańszy jest swg4000 ale ma wiecej kalorii i jakością niewiele mu ustępuje, więc spoko... a jeżeli chodzi o kreatynę to jest tego taki wybór, ze głowa boli, więc powiedz czy nono, czy jakiś inny rodzaj chcesz i ile możesz na nia przeznaczyć i ile na jak długo planujesz cyklik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 860
kreatyne to ja wiem zeby dala jakis efekt chce miec troche lepsza budowe ciala a koszt to niewiem 50-80 zł i na jak dlugo wystarcza taka kreatyna (kreatyna ma jakies skutki uboczne )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie spalacze tłuszczu najlepsze???

Następny temat

ta sama kreatyna - dwie ceny???

WHEY premium