SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki zrobic obciazenie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 70
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
niee idz do keltona albo zrób sobie sam !!

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 70
Co ty gadasz??? przeciez cena jest bardzo niska i u kotona to za ta cene to mam wielkie gowno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 441 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8121
lama_zx22 a ta jest za***ista tak? a wytrzymałosc stojaków pisze ze do 140kg,,, tak wiec to super ławka a w keltonie to g****
w keltonie duzo duzo wiecej ławki wytrzymają i ceny nie są takie duze jak ci sie zdaje,pewnie nawet ich oferty całej nie obejrzałeś

III---III III---III III---III III---III

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
chcesz to kup jak porwónujesz to do keltona ??
przeciez ta ławka jest tania chińszczyzną wiec ja bym wolał lepiej kupic lub zrobic samemu!! jak chcesz kupic kup to twoja dezycja !! ale ja odradzam !! jak masz tyle kasy to pokupuj profile itd daj do spawacza albo sma pospawaj i taniej cie wyjdzie i bd zadowolony

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
zsa 329zł miał bym za***istą ławkę wyciąg stojaki a modlitewnik oczywscie w ławeczce !! a tak to osobno wszystko !!

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 70
juz zamowilem i raczej bede zadowolony to widzialem ja na zywo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 70
a po drugie to modlitewniek tez jest w laweczce tylko ze mozna go zdejmowac i zakadac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 70
PO trzecie to ja tego nie wykozystam nawet bo takiej za***istej postury niechce az miec tylko musze zabic troche swojego czasu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
widziałem ze modlitewnik sie wkłada tam gdzie jest wyciąg !! ale pisalem jak ja bym zrobił za 329zł to by byłw ławce bo by mi nie straczyło na oisobne zle zrozumiałeś !!
wiesz ok chcesz zabic czas to mozesz pograc sobie w CS-a albo w tibie !! kup jak chcesz twoja dyzycja my chcemy Ci tylko doradzić !!
i pamiętaj ze kulturystyka nie jest na rok czy dwa tylko na całe zycie

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opaski na nadgarstki.

Następny temat

Proszę o pomoc wymiar drązka :)

WHEY premium