SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki spalacz dla kobity- krotko i na temat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
dla mojej siostry cos potrzebuje.
jest dosyc otyła, zaczela stosowac diete i troche kardio ale mysli nad jakims bezpiecznym spalaczem- co polecacie??
wiem ze nie ten dzial ale w tamtym jakos tak malo "fachowcow"

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
ja milo wspominam oxy elite pro, u mnie dzialal bardzo, dobrze tez wspominam roxylean z bpi bodajze. mysle ze takie spalacze jej w zypelnosci wystarcza, jednak to kobita.,

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2013-01-07 00:52:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9334
ale autorowi chodzi o spalacz - suplement czy spalacz - turbosuplement??;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7556
z jedne strony wszedł na doping i nie wiem czy zwykły spalacz czy jakiś clen t3 itp a wtedy ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Raczej mu chodzilo o suplement legalny(dostepny bez recepty) bo napisal ze szuka biezpieczny spalacz i napisal ze wie ze nie ten dzial (zapewne mial na mysli,dzial suplementy). Takie mam przynajmiej odczucia.

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2013-01-07 06:19:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94929 Napisanych postów 364914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670442
Jeśli to jej pierwszy spalacz niech zacznie od TSE Olimpu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A @mm od razu kosę z 1.3 :P
Jak wyżej, coś ziołowego może na początek, niech trochę grzeje.
A później niech się na jakieś konkrety przerzuci.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
a tak kosa, sami wiece jak jest, ludzie chca szybkie efekty, co bede owijal w bawelne.. najwazniejsze i tek bedzie jedzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94929 Napisanych postów 364914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670442
tylko kolega napisał że ma sporo do zrzucenia,mozna zakładać że jest otłuszczona,duża dawka stymulantów może jej wywalić ciśnienie,zaczynając delikatnie organizm będzie powoli reagował na to,jak ktoś nic nie robił i pracował nad tłuszczem kilka lat to nie zrzuci tego w 3 tyg,za szybka redukcja też jest niezdrowa i niebezpieczna

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
No masz racje, szczegolnie ze pisze ze zaczela stosowac diete i cardio, wiec powinna na sucho poleciec ladnie z tlusczem, tak juz jest na starcie zawsze i dopiero potem cos dorzucic, no ale realia sa inne, kazdy chce dac do pieca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94929 Napisanych postów 364914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670442
życie,skoro to dział doping to super środkiem do zjechania z wagi jest sibutramina

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testosteron przed walka

Następny temat

Pierwszy cykl SAA- pomoc.

WHEY premium