SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki koszt

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 230 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20669
witam. może ktoś się orientuje ile kosztuje profesjonalne prowadzenie zawodnika przez dietetyka sportowego (dieta i suplementacja).dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249
Cześć, myślę, że w zależności od predyspozycji od 5000 - nawet 10000 i więcej złotych, mówimy tu o zawodowstwu - opłata trenera, sali, supli, no i 50% całości zakup produktów na codzienna dietę...
Powodzenia i wytrwałości życzę...

Spam killer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Prosze poszukaj w tym dziale wypowiedzi Piotrka Gluchowskiego (poznasz po nicku i avatarze) i zapytaj na prv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 230 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20669
ok.dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
hej!

Zależy o jakim "profi" mówisz/myślisz...
ceny zaczynają się od 200zł za plan
każdy z osobna (dieta, suple, trening)
Np. ja układam plan dietetyczny dla zawodnika 200zł - ( pierwszy miesiąc), do tego Suple - 100zł.
Później - co miesiąc 100zł. Kontrola co tydzień. Pytania i problemy - codziennie.
Do tego trening (kolarstwo) - z początku płaciłam trenerowi 200zł. Tyle też wynosi średnia stawka 200-300zł. Teraz ja trenuję kilka osób, ale traktuję to raczej hobbystycznie i nie biorę nic albo dobrą kawę

WIARA CZYNI CUDA ! - Go For It !

www.karolinakozela.pl
www.dobry-dietetyk.com.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

System Protein 80 NOWA FORMUŁA !!!

Następny temat

Odżywki dla wspinacza

WHEY premium