SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakiś kick boxing, ajkido, coto wogule qtwa jest?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coto za dziwne nazwy? Nnajlepsze są zapasy!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Na 6 kolesi pomoze ci wynalaqzek pana Kalasznikowa. A i to przy zalozeniu ze tamci nie beda uzbrojeni, dystans nie bedzie zbyt maly i wystarczy Ci amunicji.

Paweł Ziółkowski
---
"jest takie miejsce (ring lub klatka) gdzie małe dzieci płaczą, ale mamusia nie słyszy"
Renzo Gracie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm

kola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Podaj kluby gdzie kazdy moze trenowac zapasy to moze sie z Toba zgodze.
Dzieki


Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
. g**** mi po zapasach skoro nie moge sie zapisac bo skonczylem 18 lat. A wogole to bez przesady ; jakbys dostał w gebe od dobrego zawodnika boxu albo kickboxu to bys nie wstał i wtedy miałbys wiecej szacunku dla tego sportu.
Ale zgadzam sie ze zapasy sa cool i w walce 1 na 1 sa lepsze. Z drugiej strony nie staraj sie wchodzic w nogi gdy zaczepia cie 2 albo 3 kolesi bo cie skopią ( i wtedy chciałbys umiec box, he he )
na ra

kola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wchodzilem w nogi walczac z szescioma. I jakos zyje.

Paweł Ziółkowski
---
"jest takie miejsce (ring lub klatka) gdzie małe dzieci płaczą, ale mamusia nie słyszy"
Renzo Gracie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4976
Boruta nie kłam wiemy, że teraz za ciebie pisze twój brat bliźniak. ;)))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wydałeś mnie. Teraz bede musial Cie zabic.

Czart (brat-blizniak Boruty)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapasy sa ok ale bicie w ryj jest piekne ja np. lacze kickboxing z judo i savate defance i mysle ze polaczenie technik bicia w ryj chwytow itp. jest droga do sukcesu. ale i tak stuk w usto daje najwiecej radosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe. Stuk w usta- to mi się podobało. Ale zapaśnicy to przeważnie największe kafary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najwięksi są ci od sumo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7061
Boruta wyjasnij mi prosze bo chyba zle zrozumialem. Wchodziles w nogi walczac na ulicy z 6 gosciami ale rozumiem po kolei bo chyba nie na raz, bo jesli to drugie to naprawde musiales trafic na kelnerow skoro jeszcze piszesz na sfd.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł w telezizji

Następny temat

rekawice

WHEY premium