SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak to jest z tymi grejfrutami

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 801
czytalem tematy o soku z grejfrutach, citrocaps itp ze niby zwiekszaja wchlanialnosc sokow. niektorzy to popieraja, inni neguja. jak to jest? jesli sok z grejfruta zwieksza wchlanialnosc soku, to kiedy powinno sie go pic? w dzien wbijania strzalu?

ja osobiscie wyciskam calego grejfruta i calego pomarancza (do smaku) w dzien bicia strzalu i dzien po. czyli dwa razy w tygodniu. ale czy to dziala - nie wiem. przynajmniej jakies naturalne witaminy uzupelniam, a nie tylko te tablety
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Klinika porodnictví a gynekologie LF UP v Olomouci.

OBJECTIVE: To verify if and to which extent the interaction with grapefruit juice can increase bioavailability of orally administered sexual steroids. DESIGN: Pilot pharmacokinetics study. SETTING: Department of Obstetrics and Gynecology and Institute of Pharmacology, Medical Faculty, Palacký University, Olomouc; Department of Nuclear Medicine, University Hospital, Olomouc. METHODS: 2 mg of estradiol valerate and 100 mg of micronized progesterone were given to eight healthy postmenopausal volunteers. Blood samples were collected at time 0, 2, 3, 5 and 24 hours after tablets application. The same trial was repeated a week later but tablets were swallowed with 200 ml of grapefruit juice. Serum levels of estradiol and progesterone were measured by RIA. Results were statistically evaluated using the Wilcoxon's nonparametric paired test. RESULTS: Though grapefruit juice on average slightly increased serum levels of estradiol (E2) and progesterone, this increase reached statistical significance only for the E2 level 24 hours after application of tablets. The mean area under curve (AUC) of estradiol rose significantly to 117%. The even greater increase in the mean AUC of progesterone (to 125%) was not statistically significant because of marked individual variability of response. CONCLUSIONS: Our results suggest that grapefruit juice may increase bioavailability of orally administered estradiol and progesterone. The response varies markedly between individuals. This observation may be of some importance also for users of OC and HRT.

Potwierdzone badaniami.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
Podobno : Grejpfrut laczony z wieloma lekami moze wielokrotnie podniesc stezenie substancji czynnej danego leku we krwi.Odpowiedzialne sa za to glownie furanokumaryny i bergamottyna - substancje znajdujace sie w owocu.

Pic nie zaszkodzi, a skoro moze pomoc to warto sprobowac.

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 656 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5946
może wielokrotnie podnieść stężenie?? Na anaboliki też działa czy tylko na "inne" leki. To jak wbije 1 teścia zadziała jak 4? nieźle nie zaszkodzi spróbować.

Zmieniony przez - WIELKIXJAN w dniu 2007-12-05 08:47:22

~ nie cierpię czarnuchów, pedałów i wazeliniarzy ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 801
nie przesadzajmy

tu zapraszam https://www.sfd.pl/Grejfrut_a_leki-t265303.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Pierwsze slysze, ale dorzucam zawsze grejfruta do owsianki. Zdrowo, wiec na pewno nie zaszkodzi Jezeli sok to tak jak piszesz wyciskany, a nie badziejstwo z kartnou.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Sam nie testowałem ale wielokrotnie o tym czytałem.Często w składzie PH,można znaleźć ten ekstrakt.Zastanawia mnie czy wystarczy pić sok.Dla przykładu 1000mg zioła tribulus,to nie to samo co 1000mg ekstraktu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
Trafne spostrzezenie BL

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 801
citroceps to chyba ekstrakt z grejfruta, nie?

ja osobiscie zostane przy moich wlasnorecznie robionych sokach. to tabletek nie mam przekonania. jak ma zadzialac to zadziala, a jak nie to i tak na zdrowie wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Zawsze trochę HCA i witaminek wrzucisz w siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
tak fantomisto zwlaszcza jak do***iesz do tego z 30 mety ed
ale tez bym zostal przy naturalnych sokach

pozatym o ile mnie pamiec nie zawodzi to nie mozna przesadzac z tym grejfrutem do leków chodzi o watrobe/ moze ktos cos przypomniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Owoc ten dodaje kopa leka jak i alko
uwazaj tylko na gyno

Zmieniony przez - Juniorr w dniu 2007-12-05 10:55:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy!!!

Następny temat

Decabol czy decaject???

WHEY premium