SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak się rozciągać.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Wszystkich
Chciałem zadać pytanie.
Czy przy uprawianiu sztuk walki konieczne jest rozciąganie się?
Oraz Jak skutecznie się rozciągać? może są jakieś strony poświęcone tej tematyce z prezentacją lub opisem ćwiczeń?
Dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 261
Może Boruta zdradzisz dlaczego .O ile pamiętam to mnie zawsze uczono ,że aby utrzymać odpowiednią dynamikę to rozciąganie również powinno być prowadzone w sposób dynamiczny ,najlepiej właśnie przez pulscyjne pogłebianie zakresu ruchu np:wymachy nóg ,pompki zapaśnicze,rytmiczne przenoszenie wagi ciała z jedne nogi na drugą itp. Zatem będę wdzięczny jeżeli podzielisz się ze mną swoimi spostrzeżeniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5573
czesc , raczej trzeba byc rosciagnietym bu np. wykonywac wysoki kopniecia , niestety nie powiem ci jak najlepiej sie rosciagnac bo sam poszukuje o tym informacji.
8 )

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obijetnie co cwiczysz rozciagniety byc musisz. Natomiast w zaleznosci od stylu kladzie sie nacisk na rozciagniecie roznych czesci ciala. Ja do rozciagania polecam joge.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teego się domyślałem, ale nie znacie żagnych stron poświęconych rozciąganiu? Ja znalazłem jedną, nawet ciekawie się zapowiadała, ale informacje o tym jak się rozciągać są "under construction" :(
Natomiast można dobie popatrzeć na niezłe laski robiące szpagat. Niektóre nawet nago. http://www.szpagat.hg.pl trochę czarstwo chodzi ale jak się ktoś uprze to uda mu się ją otworzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktoś tu kiedyś napisał że pomocna może być książka Svena Soelvenberga "Streching" z 1989. Choć kurde nie wiem gdzie ją znaleźć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5573
boruta , a czy sprawdzales skutecznosc jogi ?
skad wiesz , ze jest skuteczna ?

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a) stosuje niektore cwiczenia
b) stosuja ja najlepsi fajterzy z Ricksonem Gracie na czele
c) nawet tak "na zdrowy rozum" to jest skuteczna

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawet Madonna ją stosuje

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi najbardziej pomocne wydaly sie rady ktore znalazlem na tej stronie:

http://stadion.com/column.html


Alez tu sa problemy z linkami :)

Zycze powodzenia w rozciaganiu! :)





Zmieniony przez - I.C.E. w dniu 2001-11-12 21:35:21

Zmieniony przez - I.C.E. w dniu 2001-11-12 21:36:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki ICE za adresik. Jak posiedzę trochę ze słownikiem to może i mi się przyda.
Dziękuję również pozostałym odpowiadającym na moje pytanie.
Na razie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecałbym Ci na prawdę bo informacje, które sątam zawarte mogą się bardzo przydać.....na prawdę warto posiedzieć ze słownikiem.....jeśli szczególnie bedzie Ci zależało na jakimś artykule to z przyjenością mogęprzetłumaczyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cios prosty

Następny temat

Muay thai a grubość kończyn

WHEY premium