SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak przytyć, żeby nie szło wszystko w brzuch?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
parówki to wyrzuć z diety;)
nie o takie tłuszcze nam chodzi właśnie takie tłuszcze,z parówek,smalców itp po pewnym czasie odłożą ci się na brzuchu.
chodzi bardziej o zdrowe tłuszcze typu oliwa z oliwek,olej lniany, i unikanie takich gówien jak parówy,w ktorych zmielone sa najwieksze odpady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1152
...a ponad to masz w dzienniku Vitalmaxa rubrykę MOJE( w produktach), gdzie wpisujesz swoje produkty(ja wpisuję praktycznie wszystko co kupuję, niemal nie korzystam z gotowych danych w arkuszu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54
A jestem hardgainerem czy nie? Bo to trochę zmienia postać rzeczy... i od tego dużo zależy.

Może jestem, bo moja waga odkąd pamiętam oscyluje wokół 60-63kg... (mam 24 lata, od dobrych 7 lat tyle ważę, a nigdy nie unikałem fast-foodów, chipsów i piwa, kiełbasek i parówek). Ale nigdy też nie jadłem dużo, więc trudno powiedzieć.


Zmieniony przez - MarcinZzzz w dniu 2008-08-20 14:15:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1152
A jak myślisz? Masz niżej wytłumaczone( w arkuszu). Łatwo łapiesz tłuszczyk czy ci to przychodzi z wielkim trudem?? Z poprzednich wypowiedzi wynika, że masz problem z oponą, więc sam sobie odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
ty to powinienes wiedziec a nie my:P
dobra panowie bo ten temat ma 35 postow juz,niedlugo dogonimy spam post
kolego bierz sie do roboty,uloz diete jaka ci pasuje daj do oceny,a jesli chcesz podchodzic do tego tak bardziej lajtowo to jedz jak chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54
Opona nie jest duża, tak jak mówiłem - głównie chodzi o ogólne nadęcie.
Gdy komukolwiek powiem o swoim rzekomo za dużym brzuchu, to się każdy dziwi na co ja narzekam.
Dlatego z tym hardgainerem to sam nie wiem.

Wpisałem (orientacyjnie oceniając masę posiłków), to co zjadłem wczoraj i wyszło:

ZREALIZOWANY % DZIENNEGO ZAPOTRZEBOWANIA (b/t/w) [%] 92% 114% 68% 79%


Zmieniony przez - MarcinZzzz w dniu 2008-08-20 14:35:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
68% realizacji węgli... mowi samo przez się;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54
Czyli odejmuję trochę tłuszczu, dodaję węglowodanów (nie policzyłem cukru, a wypijam sporo herbat z cukrem :P).

Pytanie pozostaje czy w ogóle ten kalkulator dobrze mi to policzył... Ja tam uważam, że każdy jest inny i takie automaty czy wzory mogą być zupełnie nietrafione.
Ale pobawię się tym i będę miał chociaż złudzenie, że odżywiam się idealnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54
Pracuję z tym Dziennikiem Posiłków Vitalmax. Wpisuję wszystko co zjem i sprawdzam czego jeszcze brakuje i to jem.
Ograniczam tłuszcze, żeby nie przekraczały 105%.

Nie udaje mi się jednak dobić węglowodanami do 100% i kaloriami do 100%.

Czy to naprawdę kwestia tylko diety? Bo mam wrażenie, że chcąc mieć nadwyżkę kalorii, to po prostu nie ma mowy, żebym nie chodził z pełnym brzuchem.
Ciągle praktycznie w siebie wmuszam te owoce, mleko czy tuńczyka.

Jem więcej i po prostu tak jakbym nie nadążał trawić, ciągle pełny brzuch. Naprawdę można mieć dość...
To tylko kwestia proporcji? (które już mam w miarę równe).
Wczoraj jeszcze trochę węglowodanów mi brakło, bo zjadłem z 60%... ale czy to tego wina?
Na pewno?



Zmieniony przez - MarcinZzzz w dniu 2008-08-21 13:15:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Witam, sorry sie wtrace w rozmowe ale mam dla ciebie dobra rade, jest cos takiego jak tabele żywieniowe "wartosc odzywcza wybranych produktow spozywczych i typowych potraw" tam masz wszystko wyszczegolnione i bardzo latwo sobie z tym obliczyc diete, przynajmniej ja daje jakos rade
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przed treningiem: Kurę zjeść?...czy jej odpuścić?

Następny temat

22 lata - jak przybrać na wadzę?

WHEY premium