SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak przytyć, żeby nie szło wszystko w brzuch?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
dobra jak tak do tego podchodzisz to ok, tylko nie placz potem ze tyjesz a idzie ci tylko w brzuch i suchar z wielkim brzuchem jestes... z takim podejsciem to nie do tego sportu.masz wogole serie w treningu?czy bierzesz hantle i uginasz ramiona po 30 razy az nie poczujesz bolu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54
30 razy bym nie dał rady. Bo widzisz, zastosowałem się do artykułów i robię tak, żeby serie miały max 5-10 powtórzeń (po tej ilości już generalnie mam dość). Potem krótka przerwa (do 60s. - zgodnie z którymś artykułem) i dalej.

A co do brzucha, to chciałem zwrócić uwagę na jedno... To nie jest tak, że mam nie wiadomo jaką oponę:
rano jest nieźle, nie idealnie płasko, ale w miarę... Na dotyk nie czuć miękkiego tłuszczu, a po prostu trochę wypchany brzuch.
W ciągu dnia, gdy często i więcej jem, brzuch rozepchany jest ciut bardziej.

Czyli nie wiem czy poszło coś więcej w tłuszcz, raczej jest tak jak zawsze, tyle że bardziej napchany chodzę.

A to jest chyba różnica: być wiecznie napchanym (tak jak kiedyś po obiedzie, tak teraz mam prawie ciągle) a mieć nadmiar sadła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
i tu ujawniają się będy żywieniowe :P jeżeli jedząc 3 posiłki dziennie jesteś napchany to coś jest nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54
Trochę ponad 3, bo jednak między nimi też coś skubię i po kolacji ten jogurt 400g mnie trochę doprawia. Mimo że z godzinę przed snem, to jednak kładę się z pełnym brzuchem właściwie.

Fakt też jest taki, że każdy z tych 3 posiłków jest dość solidny, tzn. już nim się napycham, może powinienem to bardziej rozłożyć właśnie.

Bo tak jak mówię - sadła odrobinę też mam, ale główny problem to wieczne napchanie. Jak naciskam na brzuch, to jest twardy (prawie jak kaloryfer ;) ).



Zmieniony przez - MarcinZzzz w dniu 2008-08-20 12:49:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1152
Mistrzu, po raz n-ty: DIETA + trening siłowy, jeżeli chcesz więcej ważyć i nie być przy tym otłuszczony. Posiłek może być smaczny, ale przede wszystkim ma spełniać swoją rolę, czyli w danym momencie dnia ma CI dostarczyć to czego potrzebujesz w ODPOWIEDNICH ilościach. Dieta wcale nie musi być monotonna, jeśli posiada się choć odrobinę wyobraźni...Poza tym w dzienniku posiłków Vitalmaxa masz od za...produktów, z których możesz ułożyć dowolną kompozycję i każdego dnia jeść co innego, i z głową.
Współczynnik aktywności oblicz i dobierz tu:

http://www.ultimatedietsecrets.com/ch4calcs.html

i potem wstaw go do kalkulatora Vitalmax.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
prawie... ;p
no powinienes to rozlozyc na 5 posilkow i przylozyc sie do ich jakosci;p na noc jedz jajka,biale mieso jak nie lubisz b.sera bo ten jogurt to niebardzo;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54
1.55 to light activity.
2.40 to maksymalna aktywność.

Jak ocenić ćwiczenia 45min co 2-3 dni + w dniach bez ćwiczeń basen 1h ?
1.70? Więcej, mniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
jezeli juz z takiego czegos liczysz to daj tak z hmm 1-7/1-8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1152
Myślę, że 1,7-1,8 mniej więcej będzie ok . Zacznij od tego i zobacz jak się będziesz czuł, jak będzie reagował Twój organizm. Jak będziesz stał w miejscu albo chudł, to dorzuć jeszcze z 200 kcal i zobacz czy to coś da.Jak nie, to dorzuć znowu. Trochę z tym zachodu na początku jest, dużo znaków zapytania,ale jak już trafisz, to wszystko się ułoży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54
Wszystko fajnie, ale:

1. Czasem nie mam pojęcia ile co ma gram, widzę, że wszystko trzeba by ważyć...

2. Wpisuję parówki. Moje parówki mają b/w/t: 13.3 0.3 20.
Parówki z Dziennika Posiłków Vitalmax mają: 9.3 0 33.
Nawet nie chce mi się sprawdzać ile podobnych rozbieżności tam jest :) Przecież to się z celem mija.
Dziennie powinienem zjeść 82g tłuszczu (może więcej, bo też nie wiem czy jestem hardgainerem czy nie).
Jak zjem 3 parówki, to wg Vitalmaxu zjem 48g tłusczu. A wg tabelki na parówkach: 30g. I komu wierzyć? :]


Zmieniony przez - MarcinZzzz w dniu 2008-08-20 14:00:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przed treningiem: Kurę zjeść?...czy jej odpuścić?

Następny temat

22 lata - jak przybrać na wadzę?

WHEY premium