SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaką renomowaną kreatynę wybrać i co do tego?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
po pierwsze mysle ze kreatyny firm z tej samej polki sa porownywalne , i jest jeszcze mnostwo czynnikow , od ktorych zalezy jak podzialaja , natomiast dziwie sie ze pytasz , skoro to juz twoj 6 cykl jestes pewnie jedbna z bardziej doswiadczonych osob jesli chodzi o kreatyne na tym forum i jeszcze na dodatek masz faworyta

a co do drybozy to slyszalem ze coprawda sila dzialania nie rozni sie od glukozy ale za to nie odklada sie w postaci tluszczu co glukoza niestety robi a skoro pisales ze masz sklonnosci do tycia moze to byc dla ciebie istotne

AXEL97
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 703 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16084
o.k. jestem już pewny biore ultime
powiadomie was o przyrostach po cyklu
pozdrawiam wszystkich i konczę temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ribosa to to samo co glukoza także szkoda kasy na ribosę bo jest droga a za grosze możesz kupić w aptece glukozę.Spróbuj połączyć kreatynę multi powera z glukozą i z glutaminą olimpu ,glutamina multi powera jest droga a olimpu znacznie tańsza .Kreatyna w połączeniu z glutaminą daje 2 razy większego kopa.

Norek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
NorQ...U know what you talking about ?


misOO
*** Gróbas Płci Meskiej w Suplementacji ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 703 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16084
glukozę tanio to można mieć ze sporzywczaka fakt że nie we wszystkich jest ale jak sie poszuka to no problem za 200g płacisz 2,30zl.
a jak dawkować glutaminę do kreatyny?
i ile tej gluty kupić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
10g na dzien ...

sa roozne warianty...mozesz brac 5g rano na czczo 20min przed posilkiem...5g od razu po treningu z kreatyna...5g na noc z jakims bialkiem wymieszane...


misOO
*** Gróbas Płci Meskiej w Suplementacji ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 703 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16084
Norek dzięki. ale kiedy dokładnie brać glutaminę, jak wpływa ona na przyswajanie kreatyny, jeśli dobrze to czy brać 1 łyżkę rano razem z kreatyną i może jeszcze jedną łyżkę razem z kreatyną po treningu?
wypowiedzcie się jak wy to robicie?
bo kasy na glutamine mi wystarczy tylko nie wiem czy warto i jak ją dokładnie stosować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 703 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16084
misoo dzięki
czyli może być tak 5g rano naczczo razem z kreatyną 5g po treningu razem z kreatyną, a wdni bez treningu rano 5gz kreatyną i po południu naczczo 5g z kreatyną
bo w dni brz treningu kreatynę brałem i będę brał rano i po południu naczczo bo uważam że branie na noc niema sensu lepiej wziąść po południu i wypić do wieczora dużo wody
a i jaką tą glute kupić mówicie że olimp- nie mam zaufania do tej firmy ale chyba się skuszę bo czytałem na forum że co jak co ale glute mają o.k.
kupić w proszku czy w tabsach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
tak mozesz tak brac...jest dobrze..

a gluta OLIMPa jest okej..


misOO
*** Gróbas Płci Meskiej w Suplementacji ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 703 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16084
czyli kupić L-GLUTAMINE POWDER czy GLUTAROL 1000 czym to się różni i co wybrać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super zestaw na masę.

Następny temat

Gainer czy Sojavit?

WHEY premium