SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jack3d

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
najlepiej wtedy zmienic cwiczenia zeby nie bylo porownania, wtedy nie bedzie do czego wynikow porownywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
albo nie brać tych cudów :)
Daje wciąż rade bez:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
albo w ogole przestac cwiczyc, wiekszosc osob zyje z powodzeniem bez cwiczenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ale rozkminy macie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1522
nie chce zakładać nowego tematwu wiec zapytam tutaj.

Chce do jack3d kupić mono- tylko jeszcze niewiem jakie,
moze zamiast mono kupić orotan??
czy jak dokupie do tego bcaa, białko i carbo to bedzie dobry cykl czy moze cos jeszcze polecacie??

to jest to co lubie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
kscman ma dziwne podejscie, wiekszosc osob woli ulatwiac sobie zycie...zeby nie to dalej bysmy w jaskiniach mieszkali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
paker23
bierz to na co cie stac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1522
ale ja sie nie pytam o cos tanszego i nie znacie zawartości mojej kieszeni, ja sie pytam czy dobry cykl i czy cos warto dorzucić, brałem juz mesamorph i było dobrze wiec teraz czas na jack3d

to jest to co lubie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
dobry cykl.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
generalnie ostatnio skonczyl mi sie WF,a nie doszla jeszcze saszetka nox pump'a i no-xplode'a...i powiem,ze szukalem roznych wymowek,zeby nie isc,zeby moze przelozyc trening na inny dzien,itp ;d

nie to,ze nie dalbym rady,ale jednak przyzwyczailem sie do tego kopa przed treningiem,ktory sprawia,ze chce sie duzo bardziej :) jest to na pewno jakas lekka forma uzaleznienia psychicznego,ale mysle,ze gdybym cwiczyl bardziej rekreacyjnie,nie staral sie nabrac masy,to bym to olal,bo nie byloby takiego cisnienia na ciezary.

i nie wiem,czy moze tu pomoc odstawienie no-boostera,bo jesli mam snuc sie po silowni,wiedzac,ze moglbym miec o wiele wiecej energii,co za tym idzie-sily,to troche to bez sensu generalnie. tak mi sie zdaje :)

inna sprawa,ze nie pije kawy,wiec to jedyna opcja pobudzenia :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zepsuty gainer. Pytanie

Następny temat

Fat Burner + kawa

WHEY premium