SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

insa novorapid

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 1328 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22834
1. WIEK: 31
2. WAGA :98
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps:45
-klatka:
-udo: 63
-talia: 92
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 10 lat
6. DIETA:
-białko:300
-węglowodany: 500
-tłuszcz: obecnie ograniczone do minimum
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: długo on
8. TRENING: fbw
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 190
-martwy ciąg: nie robie już maksów
-przysiad; nie robie juz maksów

witam panowie, pomoże ktoś doświadczony? jak długo można ciągnąć inse żeby nie zajechać trzustki? jakich dawek nie przekraczać? lece 3 tydzień, zacząłem od 5j x2 dzień, aktualnie 12,5j x2. naczytałem się różnych dawkowań i długości brania,jedni radzą jakiś system którego inni odradzają itp. Jak to więc zrobić żeby potem nie brać insy do końca życia?
plan był nie przekraczać 10j x2 i maks 4 tygodnie, ale fajnie się robi i myslę żeby jeszcze podbić i przedłużyć ale nie bedzie to zbyt niebezpieczne?

Zmieniony przez - skyboom w dniu 2019-10-09 13:08:36

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28048 Napisanych postów 264205 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1344090
6 tyg to na spokojnie ja po tyle lecialem i dochodzilem do ogólnie 50 jm dziennie
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 735 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84561
Ja znowu gdzieś słyszałem,że jak się ma dość sporo WW w diecie to takie dodanie insy wręcz odciąża trzustkę i "chroni"przed zajechaniem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 1328 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22834
lodzianin1
6 tyg to na spokojnie ja po tyle lecialem i dochodzilem do ogólnie 50 jm dziennie

A potem jaką przerwę minimum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28048 Napisanych postów 264205 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1344090
Jak ma wyglądać cykl?
Bo można lecieć 5/6 tyg slin tyle samo jakis oral i powrót na slin i tak w koło jak jest ok
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 4238 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84034
Jak możesz trzustkę zajechać, skoro przy wyższej podaży ww musi ona pracować mocniej i robić wieksze wyrzuty insy, a podając ją z zewnatrz, odciążasz ją od pracy. Najlepiej przed i po treningu. A dbając o odpowiednią wrażliwość możesz ją używać znacznie dłużej niż w tych rozpiskach 4/6 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Kilku zaawansowanych osobników jednak twierdzi że można zajechać trzustkę jak się przesądzi z insa i potem całe życie trza zapodawac inse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 4238 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84034
Też trzeba zadać im pytanie o dawki. Bo jak ktoś ma tak wrażliwość zjechaną, że bije po paredziesiąt jednostek na porcje to nie ma sie co dziwić. Ja myślałem o rozsądnym dawkowaniu kilku jednostek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok

Wheyvita