SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

iniekcje - gdzie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94733 Napisanych postów 364711 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669875
spejson94
lodzianin1
Z tym wchłanianiem się to totalnie jest zauważalne






uzupełnij wiek w profilu
bije gdzie mi wygodnie jest akurat pośladki/barki ew nogi nigdy nie odczułem zaden różnicy tak naprawdę
nawet jak pominę inj nie czuję różnicy ,dlatego nawet tym nie zaprzątam sobie głowy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie ja tez nie czuje jakoś różnicy , czy długie czy krótkie . Wiadomo ze krótkie pod względem działania to szybciej , ale to wina estru . Uda moje ulubione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 55 Wiek 52 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12587
nie polecam w łydki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W łydy wchodzi gładko , ale później na palcach trzeba chodzić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 416
ej bo ten 1 strzał już jutro mam i zakupiłem se strzykawki i igły i one są tak oprócz tego że w pudełku to jeszcze w środku każda z osobna zapakowana, to to sterylnie chyba jest nie? w sensie po odpakowaniu mogę od razu użyć czy jeszcze muszę jakoś przemyś czymś czy coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 416
pewnie głupie pytanie ale jednak wole sie upewnić żeby potem lipy nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94733 Napisanych postów 364711 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669875
Tak one są sterylne przypadkiem igła nie przecieraj
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 416
kolejne dla doświadczonych pewnie d****ne pytanie - jak ja mam otworzyć ten vial? xd
tam jest taka niebieska zaślepka jakby czy ch** wie co i to sie rusza niby ale odkręcić się nie da, mam to wyciągnąć?
boje sie że zaraz rozp******e i nie będę miał czym zakryć flakoniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pociągnij do góry ten plastik
Po prostu go urwij


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2021-03-11 18:00:47
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 416
a ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wino a płodność.

Następny temat

Wydłużenie + modyfikacja cyklu

WHEY premium