SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

iniekcja mety w tab

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3484
dzisiaj na silce gosciu mi wkrecal,ze kruszy tabsy mety w pyl dodaje do tego jakis olejek i spirytus czy jakos tak i wbija to
mi sie wydaje ,ze po tym bankowe infekcje sa a co wy na to ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Myslalem o tym i pisze hipotetycznie. Trzeba by znac wypelniacze tabletek i wiedziec co oprocz substancji czynnej sobie wbijasz. Jesli tylko powiedzmy laktoze to mozna by sie jeszcze zastanowic. Niestety zapewne wiecej substancji sie tam rozuszcza. Poza tym mety tak raczej nie oplaca sie ladowac, jesli juz to bardziej celowalbym w wino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Drętwa bajera - nie słuchaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
nie radziłbym tak kombinowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
ta.. sam jestes ciekaw czy tak da rade i pytasz

(bubell ty mój mały psychologu..)

grupa metylowa jest po to w metanabolu żeby w trakcie trawienia tabletki wątroba nie zniwelowała metandianonu.

słyszałem ponoć o mecie w strzałach, ale w PL nie widziałem.

skrósz w proszek 20mg metki zmieszaj z woda do wstrzykiwań irób sobie takie szoty 3 razy dziennie w odstępach 3h po kilkudziesięciu godzinach bedziesz wiedziałczy klepie.

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3484
a co do oplacalnosci to mi sie wydaje ,ze jest duza bo nie obciaza tak organizmu jak tabsy



bubell sam juz nie tykam sie saa z powodow zdrowotnych wiec sie mylisz....po prostu gosciu byl tak przekonujacy ,ze jeszcze 10 min rozmowy i bym to lyknal

Zmieniony przez - malykce w dniu 2010-01-29 14:37:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Tylko oblicz sobie wlasciwa dawke. Ciezko powiedziec, ale powiedzmy ze z tabsow wyciagniesz 70-80% substancji czynnej plus to co ma metanabol powiedzmy polski (nie mam przy sobie ulotki, wiec nie wiem co zawiera tabletka) rozpuszczalnego w wodzie. Czesc z tych substancji jest pewnie nieszkodliwa, a czesc nie wiadomo. Poza tym klujac sie im mozna sobie zrobic wieksza krzywde niz iv. Nie pisze o oleju iv, bo to glupota, ale ogolnie. Baty wiecej zniosa, w miesniach szybko zrobi sie zapalenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18015
Kolejny durny temat... Nawet jakby byla taka mozliwosc to po co?? Chyba zeby sobie zycie utrudnic. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3484
hmmm nacjol no wlasnie domyslam sie jak by to wygladalo
pozatym gdyby to bylo takie proste to polskie undery mialby mete w plysnie w ofercie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
wydaje mi sie że metanabol w szotach bardzo łatwo uzyskać. tak jak naqprzykład winstrol albo bold, czym by sie miał róźnić metandianon..

Poprostu polityka sterydowa..(mafia , robienie kasy itp(evil) )

sądze że jest na to patent jak otrzymać taki roztwór ale poprostu nie robi sie tego na duza skale ponieważ sodek taki robiłby w krótkim czasie niesamowitą mase mięśniową a cykle na nim mogłu by trwać nawet kilkanaście tyg. bo wątróbka nie dosttaje po psioszce.
Robił byś taki cykl z tesciem i na końcu z winem albo jeszcze w trakcie mety trenik i z lafika zrobiło by lajkonika w kilkanaście tygodni

I tu jest problem bo cała gama innych Saa by ucierpiała.
Jak w każdej dziediznie tak i w Saa panuje wyzysk.

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 440 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24756
Spotkałem się z metą w strzałach. Na 100% mogę powiedzieć ,że takie coś jest. Ale nikt ze znajomych się nie pokusił.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

coś aby nie zarosnąć jak MAŁPA na teściu ?

Następny temat

CLENBUTEROL;

WHEY premium