SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ilość kcal

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4756
Obecnie jestem na masowej diecie +1400kcal do mojego normalnego zapotrzebowania. Jak powinienem rozłożyć w czasie obcinanie kcal z ww do bialnsu na 0 żeby nie było to zbyt gwałtowne ?
I jak potem powrócić na dietę masową ?
Czytałem, że po odchudzaniu dobrze zrobić sobie tydzień z dietą na +0 kcal żeby uniknąć efektu jojo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
dziennie po 100-200 kcal w dół aż dojdziesz do 0, styka,jeżeli redukujesz pierwszy raz,
jeżeli któraś z kolei redukcja do zerowego możesz zejść szybciej,
na ujemny bilans aż tak bardzo się nie śpiesz - dodawaj aktywności, a sam się zrobi.

na bilans 0 możesz wskoczyć od razu z ujemnego,
potem, by uniknąć otłuszczenia co tydzień-dwa dodajesz kalorie,
zależnie od zachowania organizmu - idzie czyste mięso- utrzymujesz, przestaje - dodajesz, podlewasz się - obcinasz.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4756
Dzięki za pojaśnienie A będzie dobrze jak będę robił HIIT 2h po śniadaniu, potem posiłek i 2h odpoczonek i A6W ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
wal weidera po hiicie od razu, chociaż ja bym go odpuścił i rozpisał jakiś własny program.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4756
wybacz ciekawość, ale dlaczego lepiej będzie odrazu po HIIT ? albo tak jak inni robią odrazu po siłce ?

Zmieniony przez - ziomosław w dniu 2008-04-08 21:58:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
a po co się rozdrabniać?

a po siłce robią, bo błędnie myślą, że wyczerpali zapasy glikogenu i spalają tłuszcz.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4756
heh, w sumie takwielkie dzięki za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cel - redukcja:) proszę o pomoc

Następny temat

Ile białka

WHEY premium