SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile naprawde zmieni gh w tym cyklu ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
kat1340
Głupie gadanie; to, że kogoś stać nie oznacza, że z automatu musi to mieć; jeżeli efekt jest nie współmierny do efektów, to nawet z milionami na koncie trzeba byłoby mieć nierówno pod sufitem, żeby to kupić... Nie mówię wcale, że GH jest nie współmierne do ceny, tylko zwracam uwagę na dysonans pomiędzy oczekiwaną odpowiedzią przez autora a typem odpowiedzi, które mu daliście. Powinni się wypowiedzieć praktycy, a nie teoretycy i właśnie biorąc pod uwagę to, że odpowiedź w stylu "masz kasę to ją wyj** bo nie zaszkodzi" to h** a nie odpowiedź.

Zmieniony przez - kat1340 w dniu 2013-09-01 04:12:37


Te, ty juz pokazales na tutejszym forum jaka jest Twoja wiedza? Wkleic Ci Twoje porady co zostaly odkryte? Ja jestem praktyk, jak ja bilem gh to ty zapewne o nim nawet nie czytales, wiec zluzj majty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7193
Akurat nie pisałem o tobie; nie uważam, żebym gdziekolwiek tutaj się skompromitował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 304 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10031
Może też nie napisałem czego oczekuje:

- Spalenia trochę fatu przy zbudowaniu paru kg/chociaz braku przybierania
- lepszej jakości mięśnia
- regeneracji
- może trochę pomocy w budowaniu masy (czystej)


Zmieniony przez - Maciek84 w dniu 2013-09-01 22:49:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4442 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32878
Maciek84
Może też nie napisałem czego oczekuje:

- Spalenia trochę fatu przy zbudowaniu paru kg/chociaz braku przybierania
- lepszej jakości mięśnia
- regeneracji
- może trochę pomocy w budowaniu masy (czystej)


Zmieniony przez - Maciek84 w dniu 2013-09-01 22:49:12

to napewno da ci gh, i znowu napisze jak inni tu i na us forach "stac cie to bij ile wlezie"
nie bez celu pro bb bija gh caly czas

C19 H28 O2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Wszystko sie rozbija o dawke. Duzo ludzi jest zawiedzionych, bo czytaja o gh jako o srodku cudownym potem bija chiniola 5ui ed i pytaja sie, gdzie ta masa? Mase to sie robi na innje ulisci jednostek, niestety bardzo wiele to ksztuje, ale jezeli Ci chodzi o wyzej wymienione rzeczy, to zda to egzamin ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementy i saa.i czy idzie to polaczyc?

Następny temat

Mieszanie Winko

WHEY premium