SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

harpagan

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19381
ja chyba tydzien temu prawie przez cala droge tlukłem komary
hehe
a tak serio, przewaznie chodze z kumplem, zawsze to razniej, ale jak zdazy mi sie wyskoczyc samemu do lasu to wlasnie biore diskmena i napieram nie myslac o niczym
tak pozatym wydaje mi sie ze takie samotne wypady do lasu bardziej uodparniaja psychike
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 869
co do psychiki to masz racje, samemu rzeczywiscie sie ja bardziej cwiczy ;p ale badz co badz to nudno jednak, tez sie staram o niczym nie myslec ale nie zawsze wychodzi, jak np. widze jak wolno zbliza sie do mnie miejsce docelowe mojej wedrowki to mi sie odechciewa isc. Z kumplem bylem raz, a teraz juz sam musze chodzic, nikt nie chce ze mna isc :( czyzbym mial dosc specyficzne zainteresowania ?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19381
ze znajomymi to u mnie identycznie, ale na szczescie mam kilku kumpli o takich samych zainteresowaniach


zostalo tylko 16 dni, ktos jeszcze jedzie na 100% oprodz edzia i mnie?
bo juz trzeba by zaczac powoli myslec o spotkaniu tam na miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 869
Ja jade z ekipa ze Świnoujścia :D Moze, a wlasciwie napewno sie tam spotkamy.
Moze kojarzysz osobe nazwiskiem Rusak, jesli tak to chociaz bedziesz mial namiay na mnie bo jade z nim i ludzmi z mojego miasta :D. Moze odezwij sie na gg to pogadamy

gg - 1468197
Na niewidocznym czesto;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99
siema
startowałem na harpaganie 1 raz i przeszedłem 83 km, wiecej niebyłem w stanie ze wzgledu an pecherze na stopach, ktrych nabawaięłm sie idąc w tekingach. Teraz mam adidasy salomona xa-copm. mam nastepujace pytanie : czy isc w tych salomonach nawet jak bedzie padał deszcz??? czy zarezykowac i znowu katowac sie w trekingach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19381
jakie masz trekingi? moze przed twoim pierwszym harpaganem nie byly dobrze rozchodzone, do tego czasu moze je zdazyles rozchodzic???

osobiscie na 1 petle (nocna) bede bral trekingi, na 2 przerzuce sie wlasnie na lekkie salomonki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99
mam trekingi chiruca sanabria z gore-texem rozchodza sa bardzo dobrze gdyz mam je od około 2 lat i sprawdząły sie do czasu. widocznie trekingi na harpie to nie jest dobry pomysł. stawaim wiec na 2 pary adidasów.mam tylko nadzije ze niebedzie padał deszcz.
pozdro i do zobaczenia na harpie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19381
pewnie juz wiecie:

04.10.2005 Zmiana bazy rajdu!
Z uwagi na przypadający 16.10.2005 roku Dzień Papieża Jana Pawła II /patrz Dz.U.05.155.1296/ i odbywające się w tych dniach w Czersku uroczystości w Gimnazjum im. Jana Pawła II, które miało być wstępnie Bazą Zawodów, a także niewystarczająca ilość „przestrzeni życiowej' w pozostałych szkołach, zadecydowały o przeniesieniu Bazy Harpagana do pobliskiej miejscowości RYTEL.

O wyborze tej miejscowości zadecydowały także warunki dojazdowe tj. położenie przy tej samej, co Czersk, linii kolejowej i drodze krajowej nr 22.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99
Siema
Co bierzecie do jedzenia na harpa? jakie batony energetyczne? ja stawiam na kilka batonów energetycznych, 2 lirty isostara na kazda pętle.
Macie jakąś taktyke przed zblizającym sie harpem?
pozdro i do zobaczenia na harpie;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 869
isostar najlepszy chyba bylby, jakies snikersy, suszone owoce.
tyle to wiem, a co do taktyki to nic, to moj 1 raz :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Korba Shimano deore m510

Następny temat

POMOCY NIEMEM JAKĄ BIEŻNIE KUPIĆ??

WHEY premium