SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

haha przecytajcie o gainerze z allegro%-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znacie te gainery z allegro 51% laktozy...Napisałem do wystawiajacego shit i zapytłąem jak moze tak ludzi robić w konia i sprzedawac 51% "weglowodanow" czyli owej laktozy i ze to idzie w tluszcz....a tu odpowiedź:
"Witam !
Jakos nie zauwazylem tłuszczu, ani u siebie ani u innych ktorzy to biorą lub brali... Na allegro jest wiele stalych klientow ktorzy brali juz po kilka opakowan i sa zadowleni... Jezeli jestes kulturysta z kilkuetnim starzem to z pewnoscia nie zbudujesz na tym czystej masy, ale dla osob poczatkujących i nie tylko jest bardzo dobra...

Pozdrawiam"

Teraz możecie się śmiać...pozdro

LEGIO PATRIA NOSTRA

"mam pytanie po jakim testosteronie nie wyrosna mi wlosy w dziwnych miejscach.moi kumple brali ale niewiem jaki i tera wygladaja jak malpy"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4200
kult , łap sog'a

jednak to nie jest az tak smieszne jak towary typu "przepis na domowa odzywke" :)

...Absterget Deus omnem lacrimam ab oculis...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
o ****

---------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!
.:: Członek-mafia.suple.hardcor.pl ::.

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe - śmieszny jest ten koleś

K<K<W<A
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Jakos nie zauwazylem tłuszczu" hehehehe dobra ta gatka ,masz soga bo się uśmiałem!!!! , ale oddaj

K<K<W<A
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oddałem nie zdradze kolesia bo mi go żal:) zobaczymy może jeszcze ktos sie usmieje a jak tak będziemy sie śmiać to zaraz nas do szatni przeniosą

LEGIO PATRIA NOSTRA

"mam pytanie po jakim testosteronie nie wyrosna mi wlosy w dziwnych miejscach.moi kumple brali ale niewiem jaki i tera wygladaja jak malpy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
to raczej tragiczne
no ale co miał napisac jezeli bije na tym kase-na ludziej niewiedzy

-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Jeżli ktoś robi coś inaczej niż Ty,albo nawet inaczej niż wszyscy,bo "tak mu się podoba", nie próbuj narzucać mu swojego zdania tylko dlatego że postępuje inaczej niż reszta.
Być może dzieki temu jego życie potoczy się tak a nie inaczej...i nie będzie tak banalne jak Twoje czy "większości" - >ZłTA MYŚL Quart`a<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
To zapytaj tego allegrowicza czy wie ze wprowadzanie klienta w blad jest przestepstwem ??
To co on sprzedaje to jest zwykle odtluszczone mleko w proszq - dokladnie taki sam sklad - i nazywanie tego gainerem jest wprowadzaniem klienta w blad i podawaniem falszywych informacji.
Gdzyby napisal ze jest to odtluszczone mleko w proszq to kazy by poszedl kupic do sklepu - ja place po 2,65 za 250 gram


NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak ale jak moze podważac skąłd skoro nie widziałem on podobno kupuje od firmy "XXX" i wszycy na tym rosną i ma skłąd orgynalny a nie wydrukowany na kompie koles mnie rozbawia:)

LEGIO PATRIA NOSTRA

"mam pytanie po jakim testosteronie nie wyrosna mi wlosy w dziwnych miejscach.moi kumple brali ale niewiem jaki i tera wygladaja jak malpy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehehehehe tak samo jak u mnie koles powiedzial ze "mleko dla cieląt jest zdrowei nabierzesz samej masy beztłuszczowej" dlabym Ci soga ale abonamentu nie mam
pozdrawiam...ubrechtalem sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
dobre kolejny przykład hitów z allegro
...
Napisał(a)
Usunięty przez v3gas za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 460
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co do tego??

Następny temat

Doradźcie co wybrać!!!???

WHEY premium