SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gyno ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema
ostatnio po moim 1 cyklu [100mety i3 omy]zaobserwowalem male zmarszczki pod sutkami ogulnie ich nie widac ale jak by sie lepiej przyjzec .matko boska jak to ginekomastia az strach pomyslec .
są jakies sposoby na rozpoznanie czy to gyno jesli tak to prosze napiszcie[lekaz raczej odpada] . no i jesli by to bylo gyno to jak mozna to powstrzymac zeby zniklo chirurgia chyba tez odpada i do jakiego stopnia moze sie ona rozwijac???. i czy moge leciec z nastepnym cyklonem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm..mój kumpel po prolongatum ma suty jak 16-to latka:był u lekarza i lekarz katygorycznie zabronił mu branie jakiegokolwiek teścia

pozdrawiam Seba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zadales pytanie i oczekujesz odpowiedzi, ale jakiej ?

"siema
ostatnio po moim 1 cyklu [100mety i3 omy]zaobserwowalem male zmarszczki pod sutkami ogulnie ich nie widac ale jak by sie lepiej przyjzec .matko boska jak to ginekomastia az strach pomyslec . "

nie wiem czy to ginekomastia.

"są jakies sposoby na rozpoznanie czy to gyno jesli tak to prosze napiszcie[lekaz raczej odpada]"

jak lekarz odpada to idz do znachora

". no i jesli by to bylo gyno to jak mozna to powstrzymac zeby zniklo chirurgia chyba tez odpada"

jak chirurgia odpada to kup Mach3 i sam wytnij

"i do jakiego stopnia moze sie ona rozwijac???. i czy moge leciec z nastepnym cyklonem"

mozesz, sproboj cyklon B, ginekomastia przestanie ci dokuczac na zawsze.

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krasnall tak jakoś dziwnie odpowiadasz ;)

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zawsze adekwatnie do pytania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zadalem pytanie oczekuje odp jesli nie chcesz to ******* a nie odpowiadaj nikogo nie zmuszam tylko grzecznie prosze .
no i sutki mie nie swedzialy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krasnall zauważyłem :) oczywiście nie neguję

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kafar,
zadales pytanie, dostales odpowiedz, ok ?

jezeli jestes inteligentny, wiesz co zrobic w poniedzialek, no nie ?

a jezeli nie jestes, to pewnie bedziesz dalej pytal.

Krasnall
PS maszynki Wilkinson tez sa dobre...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
krasnall buahaha ....dobre ....az sie uśmiałem)))



Pozdro)))

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zalosne.Moim zdaniem zalosna walka slow i pokazania kto jest inteligencikiem.Nie ukrywam ze to jest w****iajace ale ja na to leje i mam to w dupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Kafar jezeli dotykajac sutkuw czujesz bol to jest to ginekomastia a jesli nie czujiesz mocnego klucia to sie nie obawjiaj.

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za odp [nie]wszystkim jednak nie mam gyno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RATUNKU !!! :)

Następny temat

Omen : X,Y,V ???

WHEY premium