SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gryf łamany - opyla sie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kumpel ma na sprzedaż gryf łamany za 50 zł i nie wiem czy mi sie opyla, bo w ogóle nie wiem czym sie różny łamany od zwykłego? może ktoś wytłumaczyć po co jest gryf łamany? i czy jest on niezbędny czy raczej taki zwykły jest równie dobry i czy za 50 zł sie opłace, oglądąłem na allegro to były po 50 zł + ok 15 zł przesyłka :/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 178 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3326
i jeszcze możesz zarzucić sobie na kark tym łukiem środkowym i robisz uginanie nóg.
ja nie wyobrażam sobie ćwiczeń bez łamańca, biceps, francuz.
A wiecie jaki jest szczyt siły? wyprostować gryf łamany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6147
nie jest on niezbedny

lamany stosujesz przewaznie do treningu bicepsow - odciaza nadgarstki, mniesnie lepiej pracuja bo nie czujesz obciazen w nadgarstkach.

zalezy jakiej firmy i ile obciazenia wytrzymuje

ale za 50 to sie oplaca

bierz

" Jestem z dzielnicy, tu szarych ludzi tłum.
Talenty jak diamenty, w obcych wbijamy ch**. "

"Jaka by nie była k***a nie bój sie prawdy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
oplaca sie
tak jak pisal poprzednik nadgarstki odciazone podczas uginania na biceps, francuz 100x wygodniejszy. jak raz przecwiczysz bica lamanym nie bedziesz chcial zwyklym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myślę, że jak kupisz na pewno nie stracisz ....zawsze możesz sprzedać drożej

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
modlitewnik
francuskie
unoszenie sztangi w przod (barki)
przenoszenie

ja te cwiczenia wykonuje gryfem lamanym bez niego byloby ciezej...

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo tak myslałem i myślałem i nie wymyśliłem czemu łamanym jest lepiej no kupie to sie zobaczy bo jeszcze nigdy takiego w ręcach nie miałem postaram sie zejść do 40 zł bo 50 to za dużo na takiego sknerusa jak ja

edit: gryf mocno łamany, to lepszy od mało czy gorszy? i za 50 zł :(

Zmieniony przez - don hulio w dniu 2007-09-25 21:09:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze ktos zapodac zdjecia jak sie trzyma ten gryf do poszczególnych ćwiczeń? :P gryf jest mocno łamany wytrzymuje do 125 kg i poszedł za 50 zł to chyba dobrze ;p za zdjecia dam soga jak se zrobie abona w niedalekiej przyszłosci kiedys tam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
http://www.kulturystyka.pl/atlas/

tam masz poszczegolne cwiczenia, wyszukaj co Cie interesuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
troche cienko tu widac ;/ i mój jest taki straaasznie połamany :p http://allegro.pl/item249141883_gryf_mocno_lamany_122_cm_z_zaciskami_srubowymi.html cos w tym stylu

Zmieniony przez - don hulio w dniu 2007-09-26 22:03:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039


nudziło mi sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziex kiedys tam do ciebie sog poleci tylko ta moja to ma te zgiecia po bokach jeszcze bardziej zgiete takie 3 garby :P jakis dziwny ten gryfik :P i na ten tric to tak średnio sie trzyma ale na bica pierwsza klasa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ostrowia zdrożała

Następny temat

siłownia - biznes

WHEY premium