SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

golenie sie;/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Zawsze po ogoleniu sie, pare dni pozniej mnie wysyfia, szczegolnie pod nosem, kupilem sobie balsam nivea myslalem e pomoze ale niz z tego :/ zawsze gdy pryszcz "odejdzie" zostaje mi kropka po nim, tego mam juz o wiele za duzo :/ Wiec mam pytanie, czy wiecie co zrobic by przyestaly tak wyskakiwac, a takze co mam zrobic by mi te kropki poznikaly :/ bylbym bardzo wdzieczny za wszelkiego rodzaju pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 768
ZNaczy, na poczatku coś tam było.. ale teraz wszędzie się gole bez zaprawy.. może skóra się zahartowała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
"namocz" twarz ciepłą wodą nasmaruj twarz żelem/ pianką

ogol się pierw z włosem, następnie pod włos

posmaruj się balsamem

myślę ze problem tkwi w nieprawidłowej technice golenia.


Zmieniony przez - 50 Dollars w dniu 2008-09-08 22:13:59

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35056
kup sobie w aptece trybiotyk jest bez recepty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10702
Mam podobny problem, ale jak stosuje zincas forte, to w ogóle mi się pryszcze nie pojawiają, (wszystkie kremy, żele na trądzik i inny szajs oddałem siostrze :) jeśli tylko odstawie, to od razu w okolicy ust, i na plecach, nie są to tragiczne ilości ale raczej jest to uciążliwe. Tydzień temu mi się skończył i już mam z 5 na twarzy, muszę do apteki skoczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
trybiotyk mam smarowac po goleniu?

Zincas Force w jakiej cenie jest? i czy ktos inny jeszcze moze potwierdzic jego dzialanie, bo bym sprobowal :)

50 Dollars - tak wlasnie robie :/ no oprocz tej cieplej wody na poczatku ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
moźna po goleniu a przed nałożeniem balsamu położyć na twarzy naomoczony ciepły ręcznik jak to robiono w dawnych czasach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ciepla woda jest bardzo wazna bo zmiekcza włos.jest to istotne podczas golenia kazdej czesci ciała.
https://www.sfd.pl/krosty_po_goleniu_-_zapobieganie-t275268.html
polecam ta lekture.! tam, znajdziesz odpowiedz na swoj problem.
zincas kosztuje ok 10 zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2775
mialem to samo. Po goleniu oczywiscie z pianka, myje twarz tonikiem a pozniej nakladam krem nivea mocno nawilżający i nie mam nawet krostki. A te cholerne slady po bolacych krostach schodzily mi nawet miesiac, a teraz luzzz... slyszalem jeszcze ze przy maszynce elektrycznej tez nie wyskakuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 166
tribiotyk jest skuteczny przynajmiej w moim wypadku ale nie wolno go zbyt czesto stosowac podobno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8974
Co mi pomaga to: rozszerzenie porów poprzez nadstawianie twarzy pod parę (gorąca woda) następnie użycie kostki seba-med (nie zawiera mydła) opłukanie i golenie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 768
Ja się gole bez pianki czy jakiś kremów, maszynką jednorazową w 39 sek i ani nie mam skóry zniszczonej, ani mnie nie obrzuca.. Od czego to zależy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYKONANIE CWICZENIA, miesien czworoboczny !

Następny temat

problem z aparatem ortodontycznym

WHEY premium