Właściciele oraz moderatorzy SFD.pl są zdecydowanymi przeciwnikami stosowania dopingu farmakologicznego w sporcie.
Stosowanie dopingu jest nieuczciwym i niemoralnym zachowaniem. Doping jest sztucznym, nienaturalnym sposobem
podnoszenia wydolności organizmu. Stosowanie dopingu jest zawsze niebezpieczne oraz niesie ryzyko utraty zdrowia
a nawet życia. Czym bardziej amatorskie podejście do tego zagadnienia tym większe potencjalne ryzyko.
Absolutnie nigdy nie należy stosować jakichkolwiek farmaceutyków bez konsultacji z właściwym lekarzem prowadzącym.
Dział doping służy wyłącznie wymianie informacji, a informacje zawarte w nim nigdy nie mają charakteru
instruktażowego i absolutnie jako takie nie mogą być traktowane. Wypowiedzi moderatorów jak i innych użytkowników
działu nie są wytycznymi co do sposobów i metod stosowania farmaceutyków; chyba, że dana osoba jest znana jako
lekarz właściwej specjalizacji, a jej dane zostały przez nią uczciwie podane w profilu i zweryfikowane przez
właścicieli forum. Mimo to właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich doradztwo w tym zakresie (obecnie brak takich osób).
Nakłanianie do stosowania dopingu jest przestępstwem i jest postrzegane przez właścicieli portalu jako skrajnie naganne,
konsekwencją czego jest wykluczenie z grona użytkowników serwisu. Wszelkie ujawnione próby kupna lub sprzedaży
farmaceutyków za pośrednictwem forum będą z całkowitą konsekwencją eliminowane a osoby uczestniczące w procederze i
ich dane będą ujawnione organom ścigania. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe reakcje i kontakt w przypadku napotkania na
naszym forum powyższych zjawisk i sytuacji. Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum.
Szacuny
2
Napisanych postów
1018
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
8025
witam.
czy stosował ktoś takie połaczenie lub. np geranium + johimbina
interesuje mnie czy nie jest to zbyt duże pierd..olniecie i czy nie występują zbyt duże skutki uboczne ,jakies kłucie w sercu, kołatanie.
oczywiście na początek dawki nie za wysokie.
sam zastanawiałem sie nad połaczeniem 3 : geranium, efki i yohy plus oczuwiscie kofeina
Szacuny
1221
Napisanych postów
26436
Wiek
39 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
298453
"sam zastanawiałem sie nad połaczeniem 3 : geranium, efki i yohy plus oczuwiscie kofeina"
efka z yoha najgorsza opcja dla serducha chyba, a jak jeszcze z kofą i geranium to w ogóle już cienko to widzę
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
26585
Napisanych postów
60927
Wiek
39 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
892963
lecialem ostatnie 2 tyg ok 1300-1500 kofy, 90 efki, i 3 kaps amp'd(ch.. wie ile geranium) to wszystko podzielone na 2 dawki.
efekt pobudzenia spory lecz z czasem co raz mniejszy spalanie tluszczu bardzo dobre.saidow nie zauwazylem procz problemow ze spaniem.
zaznaczam ze ostatnie 2 tyg byly szczytem mojej redukcji i na takie dawki wchodzilem stopniowo zaczynajac w maju od bardzo skomnych.
cisnienie na takim kombo 110/60. przed redukcja na kreatynie bylo 150/70
zadnych kloc zadnych boli.czasem lekka zamola jak przesadzilem z kofeina.
po odstawieniu samopoczucie ok.bylem juz zmeczony ta redukcjia i tymi stymulantami.teraz spie dobrze nie czuje efektu odstawiennego.jestem off juz 3 dzien nawet kawy nie pije.samopoczucie takie samo jak przed suplementacja nie ma dolka.
osobiscie polecam.jednak radze uwazac z dawkami i stopniowo zwiekszac jesli zalezy na paleniu.jezeli chodzi o pobudzenie to chudzina wszystko napisal. 2 x w tyg na ciezki(nogi plecy) trening mozna lyknac wtedy tolerancja sie nie zwiekszy.jechanie na tym non stop w celu pobudzenia mija sie z celem.
Szacuny
2
Napisanych postów
1018
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
8025
wrzuciłem każdemu po sogu, chyba weszło :D. wielkie dzieki za info o to własnie mi chodziło. puki co myślałem o sposobie chudziny raz, 2 razy w tygodniu własnie na konkretny trening, a jak przyjdzie czas na konkretna redukcje to coś jak mumin, tylko mam nadzieje nie wchodzic na takie dawki :], raz walnałem przed treningiem ok 800 mg kofy plus 3 miarki hp i szczerze to kopniecie dosyc fajne ale bez szału, wiec pewnie podobna toleracje jestem w stanie sobie wyrobic,. :D. pytanko do mumina odrazu 3 środki na redukcji zacząłeś brac czy np. najpierw kofa+ efka, zwiekszanie dawki a potem geranium, bo ja myślałem coś w ten deseń i na końcu johe dorzucic. ześjcie jakieś zrobiłes z dawek czy z dnia na dzień?
OwnaGe
powiadasz fajne połaczenie geranium z johą :D a jak libido ;>? joha daje rade przy geranium i jest dobrze, jakie proporcje stosujesz?
Zmieniony przez - 04mike w dniu 2010-08-03 08:27:16
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
26585
Napisanych postów
60927
Wiek
39 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
892963
na poczatku bylo efka + kofa pozniej gera + kofa przez jakis tydz i pozniej gera efka kofa do konca.w kazdym przypadku zaczynalem od mikro dawek i zwiekszalem raz,dwa razy w tyg.
Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2010-08-03 11:51:14