SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Geranium, jak dawkowac

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 780
Witam , zakupilem ostatnio kilka gramow czystego geranium. Jak mam to dawkowac po 50-100 mg ?
Jak najlepiej to brac, rozpuscic w wodzie czy moze do jakis kapsulek wsypac i polknac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Najprościej chyba byłoby rozpuścić to w wodzie tworząc tym samym roztwór o określonym stężeniu. Podobnie jak robi się z yohą.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Ja mam rozpuszczone 500mg gery w 50ml wody.
Jeden ml wychodzi 10mg. Wg mnie naajlepiej laczyc z kofeina. Na piczatek 25mg gery plus 200mg kofeiny.
A 50mg gery i 400 kofeiny przybajmniej mnie tak czesze ze szok. Przez sciany moge przechodzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 780
co do tego geranium rozpusczonego w wodzie. Rozpuszczasz we wrzatku czy w zimnej ? Jak mam to 10mg gery na 1 ml to poprostu biore 5 ml i to pije czy jeszcze do czegos wlewam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Rozpuszczalem w zimnej, rozpuszcza sie idealnie. Ja wlewam do szklaneczki wody/soku itp i wypijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10
Właśnie wyguglałem te geranium. Ziomy po tym można wykorkować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
W dzisiejszych czasach po wszystkum mozna wykorkowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Wiek 84 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12411
Zacznij od 20 mg z kofeiną i zwiększaj stopniowo co tydzień czy dwa bo szybko przestaje czesać . Dołożyć do tego aspiryne profilaktycznie czy raczej zbędna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak wy to mozecie brac mialem przedtreningowke z Usa z geranium i kopala jak szalona az sie balem a po teningu to zejscie mialem masakryczne... slodko w ustach, tetno poniesione, zawroty glowy, myslalem ze na 2-gie pietro ni wyjde tak mi bylo slabo



Zmieniony przez - dive_popo w dniu 2013-04-03 13:46:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Wiek 84 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12411
Zależy od dawki i od reakcji organizmu na stymulant .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WINKO MMA

Następny temat

Ból nogi po strzale.

WHEY premium