SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gdzie tatuaż w olsztynie ???

temat działu:

Informator WARMIŃSKO-MAZURSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
za taką dziarę to spoko 1200 zyla, mnóstwo wypełnienia , koles w dukacie moze i dobrze robi ,ale kto chciałby się dziarać w domu towarowym , studio to studio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
zdaję mi sie ze na żeromskiego jest studio (chyba) koles tam ma wyobraznię do tatosów i wie co robi , tomek ma na imię (chyba tak)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4
a ja mam takie pytanie gdzie w olsztynie można zrobić biotatuaż??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
u mnie jest koles co robi za wino tatuaz.Pracowal w Gdansku w jakims salownie ale go za alkohol wywalili.Ogolnie robi to dobrze i tanio.

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
a gdyby to studio mial w alfie??to co to tez zle bo to centrum handlowe??? a lew na starowce miesci sie w domu rzemiosla to dobrze czy tez zle?? to jak Twoim zdaniem powinno wygladac studio?? skoro sanepid mu na to pozwala to czemu nie dukat??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
a i jeszcze jedno...chyba trochę zawiesiłeś sie w czaso-przestrzeni...Tomek wyjechał do AAnglii 3 lata temu i od 3 lat na Żeromskiego nie ma studia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
i jeszcze jedna ważna moim zdaniem rzecz...samo miejsce w którym robimy tatuaż powinno być czyste i nie ważne czy jest to dukat alfa dworzec czy zaplecze knajpy, skoro sanepid wydał pozwolenie na użytkowanie takiego lokalu jako studia bądź jak kolwiek chcecie to nazywać, TO PODSTAWOWYM KRYTERIUM WYBORU POWINNO BYĆ TO NA JAKIM POZIOMIE SA PRACE TEGO KTÓRY JE WYKONUJE, CZYLI MÓWIĄC PROŚCIEJ CZY KOLEŚ DOBRZE DZIARGA CZY NIE .to moje zdanie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
ludzie dziarajcie się gdzie chcecie , w studio ,w domach, na targowiskach , w boksach handlowych ,gdzie chcecie, jedynie musicie pamiętać o warunkach sanitarnych chociaż niekoniecznie bo sanepid przecież kontroluje te wszystkie miejsca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1186 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5060
Dawaj misza do metala hehe...mnie wydziarał to i ciebie wydziara

Weapon They Fear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
do gośc iles tam cyferek , nie rozumiem czemu tak sie unosisz , przecież to tylko moja opinia , ludzie powinni wiedziec co dobre a co nie , a tak po prawdzie myśe ze to ty jestes właścicielem tego boxu w domu handlowym , wiec bronisz swoich interesów , zgadzam sie z tym , a jesli naprawde jestes tym o kturym mysle to zmień miejsce pracy bo mysle ze szanujący się kolesie od tatuażu nie robili by tatuazy w takich miejscach jak to twoje
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWY sklep w OLSZTYNIE !!!!!!

Następny temat

ceny silowni w Olsztynie

WHEY premium