SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gdzie najtaniej Olimp w Rzeszowie? kreatyna i bcaa

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3623

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 83
ale nie mająkreatyny z Universala:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 446 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3677
proponuję uciąć te pogaduszki i użalanie się o 1,10zł różnicy i zamknąć temat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6001
ze sklepem www.tanieodzywki.pl miałem niestety przykre doświadczenia także z mojej strony szczerze nie polecam,szkoda nerwów i zdrowia.

...czas.. na...tic-taca...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 341 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7403
Nie wiem jak wy ale ja bym nigdy nie kupował odżywek z olimpy w Rzeszowie w punktach profi albo sklepach bo tam maja od 10 do 25 % przebicia, jedynym opłacalnym miejscem jest hurtownia z ulicy Reja na przeciwko Instalu. Czasami mają jakieś obniżki jak się chcą czegoś pozbyć tak jak było w grudniu i stary gian bolic 6000 był taniej niż Carbo chyba po 19 zł za folie. Polecam szczególnie kupowanie odzywek w dużej ilości i w kilka osób wtedy są nawet rabaty do 5 %.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6
sprawdzałem i najtaniej jest na Dąbrowskiego, i co super to ceny można sprawdzić na stronie lsh.istore.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2942
heheh najtaniej napewno jak ten Pan kupował towar u nas moja propozycja to 60 zł za to i za to do odbioru w sklepie galerii graffica a na strone jest opcja negocjacji cen i zawsze mozna kupic taniej www.tanie-odzywki.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2942
Compressor a ty kolego jestes chyba z konkurencji ktorej dałem bana za kupowanie po 500zł po hurcie bo na wiecej to pieniedzy nie maja, chyba ze wymysliłes ceny z kosmosu bo i tacy karierowicze sie zdazaja


Zmieniony przez - mashadow w dniu 2012-02-19 22:14:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2942
ja osobiscie polacam ten zestawik http://allegro.pl/show_item.php?item=2112121645 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2942
BESEL_ niestety nie maja mono w universala bo duzo trzeba zainwestowac w ten towar pieniedzy podejrzewam tyle co wartosc całego kiosku w tesco hehehe a tu bida dla zainteresowanych moge wysłac skany fv zakupowych tego Pana heheh
U mnie jest w graffice oferta praktycznie wszystkich czołowych producentów ktorzy licza sie na rynku
zreszta można sobie zawsze ja porownac z innymi sklepikami


Zmieniony przez - mashadow w dniu 2012-02-19 22:25:25
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SPRZEDAM ŁAWKĘ DO ĆWICZEŃ I HANTLE ŻELIWNE - RZESZÓW

Następny temat

zima w pełni formy brak przydał by się jakiś crack !! %-)

WHEY premium