SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gdzie biegać w szcz?

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14384

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
Biorąc pod uwagę moją kondycje to na pewno do tych mniejszych biegaczy się zaliczam :) A z tym zawałem to nie ma co szaleć, powoli, własnym tempem i da rade nawet te 45 min. biegać. O tłok się nie boję bo mam zamiar ok. 6 rano biegać, a w tyg nawet wcześniej żeby jeszcze na uczelnie się wyrobić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
Właśnie przed chwilą wróciłem z biegania i trasa jak najbardziej ok. Fajnie że raz jest pod górkę a raz z, nie ma tej monotonii, ludzi rano na ulicach jak na lekarstwo, także na pewno zostanę przy tej trasie. Jeszcze raz wielkie dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4666
novicee
Właśnie przed chwilą wróciłem z biegania i trasa jak najbardziej ok. Fajnie że raz jest pod górkę a raz z, nie ma tej monotonii, ludzi rano na ulicach jak na lekarstwo, także na pewno zostanę przy tej trasie. Jeszcze raz wielkie dzięki :)


Fajnie, że podpasowało. Rozumiem, że jeśli wcześnie rano zobaczę jakiegoś szaleńca na trasie to Ty. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
Jak dasz rade wstać przed 6 rano i zobaczysz szarego dresiarza w asicsach to właśnie ja :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4666
Jak do tej pory udało mi się RAZ wstać i o 6 już biec, także niewykluczone. Pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
Szczerze, to dzisiaj też był mój pierwszy raz o takiej porze, pół godziny walczyłem ze sobą żeby wstać ;p Ale już po samym bieganiu fajne uczucie, więc na tym razie na pewno się nie skończy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4666
Novicee, widzę, że na pierwszym razie się nie skończyło... Czyżbym widziała Cię około 6.30 w szarych dresach i białych butach na wysokości trzeciej bramy cmentarza? (byłam po drugiej stronie ulicy i już wracałam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
Prawdopodobnie to byłem ja, wszystko się zgadza. Dzisiaj trochę zaspałem i wystartowałem później niż zwykle, a koło cmentarza byłem mniej więcej tak jak piszesz. Biegałem w kapturze i widziałem tylko to co przede mną, druga strona ulicy była już poza zasięgiem mojego wzroku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4666
Haha znam ten ból (tzn.też biegam zwykle w kapturze).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
novice atakuj %)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[S] OBCIĄŻENIE FI 55 BIAŁOGARD / KOSZALIN

Następny temat

Wycieczka rowerowa "Wiosna" Stargard 29 kwietnia

WHEY premium