SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gaz i ine przyrządy do samoobrony w uk

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8867

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej,
można coś w uk kupić do samoobrony? jak szukałem w necie to tylko te głupie breloczki do samoobrony były
szukam głównie gazów. jakie gazy są tu w ogóle dozwolone? o ile w ogóle są jakieś

z góry dzięki, pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
zycie , w sytuacji kiedy mialbym wybierac miedzy soba a kims 2 razy bym sie nie zastanawial , realia sa inne niz w polsce , noze srubokrety a czasem i gnaty , osobiscie mam palke teleskopowa i kastet czekam jeszcze na paralizator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba slabo szukales pelno tego cena od 20 zl sie zaczyna mozna tez kupic taki miotacz gazu w ksztalcie pistoletu np glock wystarcza na 12 wystrzalów gaz ma waznosc 3 lata a dodatkowy pojemnik kosztuke 35zl a caly pistolet ok 180 mozna dodatkowo kabóre dokupic dziala mna ok 4m chmura gazu jest dluższa niz w zwyklym pojemniku z gatem w spreyu takie pistolety nazywaj ą sie rmg w mysliwskich stronach pod takim szukac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


taki najaladniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za odpowiedź, ale zobacz najpierw nazwę działu a potem przeczytaj jeszcze raz moje pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
dzięki za odpowiedź, ale zobacz najpierw nazwę działu a potem przeczytaj jeszcze raz moje pytanie



sog.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
wszystkie te sprzety do samoobrony sa nie legalne w uk popros kogos niech ci posle z pl gas mi poslali i czasem mamy szydere na bramce jak przejde po klubie jak cie policja dojedzie to mowisz ze nie wiedziales bo w polsce jest legalne i boisz sie o swoje bezpieczewnstwo bo juz raz cie napadli
2

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Wystarczy miec gebe nie wyjsciowa i nie trzeba zadnego sprzetu
Ja wolalbym osobiscie wydlubac oko palcem niz uzywac cos w UK.
Przy zatrzymaniu przez policje wszystkie przedluzenia reki zle wygladaja.
Najlepsza Hiszpania tam mozna legalnie prawdem sie bawic.
2

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2824
a można zamówić wysyłkowo z pl? też szukałem, a można mieć taki pręt wysówany?jak pałka teleskopowa.gaz tu by był dobry.
ale pały bejzbolowe można kupić w sklepie dla dzieci i to całkiem całkiem,w argosie też jest fajna.

" Nie bój się zmiany na lepsze "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2824
tylko, że pała to nie do samoobronynie na miasto


teraz dopiero przejżałem tą strone, za***ista, sog

to jak moge zamawiać?a jak ktoś z polski zamówi i mi wyśle?cofną na poczcie?

Zmieniony przez - MIYOKO w dniu 2008-06-22 03:26:01

" Nie bój się zmiany na lepsze "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Silownia CHICAGO Cardinal fitness

Następny temat

Pytanie do B-50

WHEY premium