SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer megabola ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 501
witam!
zainteresowała mnie tu ta aukcja http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77751669 gainer megabola 8.60zł za pół kilo ? czy się opłaca .. ? czy gainer megabola jest dobry ?
nic tu nie reklamuje żeby sobie ktoś nie pomyslał ....

Każdy z nas ma swój sposób na stworzenie bestii ...
...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez _MEGABOL_ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 501
hehehehe :D:D

Każdy z nas ma swój sposób na stworzenie bestii ...
...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
https://www.sfd.pl/temat233682/ poczytaj, ogolnie slaby gainer.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
doalczam sie do pytania, bo za 8.60zl 500g to jest jak za darmo, ale w sumie jesc cos co nie daje efektow tez mija sie z celem... ale za 102zl jest 6 kilo... heh nie moge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Tu już nie chodzi o efekty. Gainer to gainer, ma zastępowac braki w diecie, a nie dawac efekty. NAtomias w przypadku megbbola ja autentycznie bałbym się o swoje zdrowie
a jeśli byłby to jedyny gainer, na jaki byłoby mnie stac to po prostu zrezygnowałbym z zakupu.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12869
Faktycznie smakuje beznadziejnie ale nie tragicznie. Biała na pewno ma dużo - widac po konsystencji, duża częśc to raczej pszenica - preaparat ma mączny posmak, wogole trochę przypomina jakoiś sojowaty bulk, laktozy nie wyczułem a wiem jak smakuje bo kiedyś kupiłem serwatkę ,,70%" na allegro. Robiłem wywiad z kilkudziesięcioma osobami które nabyły to cudo na allegro - opinie w ok. 80% były pozytywne. Nikt nie skarżył się na jakiekolwiek problemy żołądkowe po spożyciu 737. Ja kupiłem 3 kg połącze z kretką Vitalmaxa i zobaczymy jakie będą efekty. 9 zł żadna kasa, warto spróbowac. Myślę że najlepiej zastosowac go jako dodatek do diety, połączyc z innymi syplementami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Do*****a, wiem ze testosterol to lipa bo 90% ludzi tak mowi, wiem nawet ze DM to chłam, ale dlatego ze sam bralem, ale no ****a ta firma musi miec choc jeden dobry produkt!! pozatym jak ktos powiedzial juz wczensiej , cale forum od razu zjezdza megabola zanim jeszcze przeczyta o jaki produkt chodzi. zdaje sobie sprawe ze po megabolu mozna umrzec podczas snu, albo moze wyrosnac trzecia reka na plecach ale niech wypowie kto jadl i napisze: "jadlem, starszny syf." a nie ******lolo bez sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
"ale niech wypowie kto jadl i napisze"
Jadlem i napisze: maczny posmak jak juz ktos wyzej zauwazyl, smak nierewelacyjny ( mialem toffi gdyby nie bylo naklejki ze to toffi to w zyciu bym na to nie wpadl), na szejkerze straszny osad pozostawal czego nie zaobserwowalem przy innych gaineracxh, bialka pszeniczne. Jak juz wyzej pisalem slaby gainer ale jak ktos potrzebuje do podbcia kalorycznosci posilkow lub nie sra sianem to ujdzie. ale trzeba pamietac to nie kreatyna po jakimkolwiek gainerze cudow sie spodziewac nie mozna

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 501
hmm a jakiego gainera polecacie ?

Każdy z nas ma swój sposób na stworzenie bestii ...
...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1263
Kończe wiaderko i jestem zadowolony, zamówiłem następne (dla odmiany toffi). Megabol jest firmą ktróre nigdy nie inwestowała w smaki ale co do skuteczności zawsze byli ok. No i napewno jest to frirma sprawdzona. Są tylko 3 marki które trzymają się mocno od tylu lat. Natomiast troche prowokują, co niektórych wkurza maksymalnie.

myślenie ma kolosalną przyszłość...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tran i omega3

Następny temat

Co w moim przypadku?!

WHEY premium