SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fotka z wakacji :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Myślę że to był zamierzony błąd, chłopak ma uciechę jak mu to wytykamy

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....
Nie jestem rasinimistą!Ale! To jest wielkie ale!Jako członek narodowej partii szwabolistycznej wierzę że, Uberleyben, must ge schtammen, zeinreich der podstępnyś Amstron Jones!

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hhahahah i po co dajesz takie zdjecie? ty chyba wogóle nie byles w silowni:) maniak internetowy he ., pozdro!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2875
sogusa masz za fote


"dawaj, dawaj.....nie przestawaj!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
a wiesz dziara ode mnie tez dostaniesz soga, bo Cie nawet, slawny kulturowcu, lubie za te pyry, ale moze wypelnij profil i napisz cos o sobie, bo narazie to mamy o Tobie wrazenie jak o "polowie pyra zza krzaka"
i daj jakiegos posta z tym wsapanialym treningiem
a no i mam nadzieje, ze sie dobrze bawisz, na takim schizie
zodr

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja do niczego nic nie mam tylko chcem sobie takie gacie kupic, wiec pytalem o firme


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
po 1. to zastanawiam sie czy Ty sie tak nudzisz i zakompleksiony bawisz sie przed mointorem czy jestes naprawde chory i nie powiniennem sie z Ciebie smiac
a odnosnie tej komory, to nikt do Ciebie nie zadzwoni, bo pewnie zaliczasz sie do tych co sie cholernie podniecaja jak ktos do nich na koma dzwoni, ale jak strasznie chcesz z kims pogadac, to moge Ci dac numer mojej komory, a jak chcesz cos zalatwic to podam Ci moj adres na maila, a tak poza tym to widze, ze jestes zwykla ciota i nie masz wcale znajmoych, a od loch to mozesz sowja mamusie wyzywac i szkoda, bo zaraz poleci dla Ciebie ban, bo za wielu osobom nawrzucales, ale mnie to wali

***

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 525 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18280
" simOn ty bambrze kulturowiec to jest po penersku tak sie mowi u mnie na limana a nie tak jak taki pedal jak ty ktory mowi kulturysta ty jestes takim mami synkiem "
==========================================================================
Dziara7 myslisz ze masz taka ksywe to jestes dzik ??? kozak ?? moze jestes szefem mafi ??wiem ze sciaganie haraczy z najwiekszych dyskotek w polsce to chelebek codzennny , a z bronia chodzisz spac jezli sadzisz ze jestem mami synkiem hahah to troche sie pomysliles ale wiesz co gowno!! mnie obchodzi z****ie to co ty mowisz bo tak naprawde to jestes jakims zaj*****m komputerowcem co jest twardzielem w domu przed komputerkiem ! a tak naprawde po 22:00 na dworze jestes tylko na sylwka i takie odzywki to do kolegow z osiedla.
mami synkiem hue hue
pozdro. gangsterze ! ... z ludzkiej komputerowej osmiornicy !


>>>>Bez Masy Nie Ma Klasy , Ale Są Zakwasy<<<<

>>>>Bez Masy Nie Ma Klasy , Ale Są Zakwasy<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
simOn, dzieki za soga, dla Ciebie rowniez,
niepotrzebnie sie irytujesz, bo ten pajac wlasnie sie z tego cieszy, ale trzeba mu wytlumaczyc, gdzie jest jego miejsce, takie bzdury jakie on tam w profilu powypisywla sa nawet smieszne, ale swiadcza tylko o kompleksach i o niczym innym, bo kto by takie bzdury wypisywal, koles jest zwyklym robotniko-chlopkiem zafascynowanym zyciem jakichs tam prowincjonalnych gangsterow, za duzo sie naogladal filmow i mu na bani siadlo, ale nie ma sie czym denerwowac, tozto psychol

***

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Dziara jestes moim IDOLEM jestes wielki GANGSTA prosze odezwij sie i powiedz ilu ludzi ostatnio zgnoiles,jestes naprawde wielki.No a teraz po przeczytaniu textu idz sie spuscic z podniety na monitor buahahha PAJACYKU!!!!Simon i reegie SOG

Ludzie z tego FORUM maja racje ale nie kazdy POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
joy tez dla Ciebie,
ale ja i tak go lubie, bo jest smieszny, o tych ziemniakach caly czas nawija, pewni bedzie musial na zime je krasc...
on moze po prostu chce z kims pogadac, bo go rodzice nie kochali, a tata tylko w nocy i jak chcesz dziara, to wyslij mi maila, a podam Ci moj telefon - tez w plusie

***

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja fotka

Następny temat

sahar -przygotowania do zawodow %-)

WHEY premium