SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fizykoterapia(studia)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Część chciałbym studiować własnie ten kierunek na Akademi Madycznej w Bydgoszczy i mam kilka pytań odnośnie tego kierunku 1 Czy są to trudne studia 2 ile sie płaci na semestr jeśli będe studiował wieczorowo 3 Jaką prace moge otrzymać po tych studiach P.S za odpowiedzi daje sog
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to nie taki prad i nie te sprawy
tym bardzej ze tu chodzi o prad staly a nie impulsowy czy zmieny
ksiazka np. Mikki troche neta i jedziesz z tematem


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2009-01-15 23:40:51
...
Napisał(a)
Usunięty przez w0jt za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 384 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8790

Kamилек

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorry niewiedziałem ale przynajmniej możesz pomuc o ile sie orientujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 384 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8790
sam bym chciał wiedziec czesc rzeczy o które pytasz bo od tego roku bede studiował fizjoterapie tyle ze pywatnie

Kamилек

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
"h**a dasz nie soga, nie amsz abona"


SOG

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 384 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8790
nie doszedł

Kamилек

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2086
Z tego co wiem to studia do łatwych nienalezą, a przynajmniej srednio przyjemnych jesli cie to naprawde nie interesuje --> wkuwanie wszystkich kosci po lacinsku itp to tylko poczatek (tak slyszalem od kumpla ktory studiuje fizjoterapię)...
Co do pracy to z tego co wiem to pozostaje Ci masowanie starych bab , a to chyba srednio fajne:(
Nic innego nie przychodzi mi do głowy...

|No Pain| o(◘_◘)o |No Gain|

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
amb.bydgoszcz.pl chyba adres brzmi czy coś w desen - masz napisane na stronie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2
...od tego roku bede studiował fizjoterapie tyle ze pywatnie...

Czesc Kamil102, ciekawa jestem czy udalo Ci sie zrealizowac plany. Rowniez mysle aby studiowac fizjoterapie i w zwiazku z tym mam kilka pytan. Odezwij sie do mnie na GG 1959418. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
jesli idziesz tam by 'cos' studiowac to raczej nie wroze swietlanej przyszlosci..

musisz miec do tego zamilowanie, to jak z prawem albo medycyna.. albo sprawia Ci to przyjemnosc albo bedzie to droga przez pieklo ;)

czy trudne? nie jest najgorzej (patrz wyzej) ale uczyc sie trzeba i to dosc sporo..

a praca? jesli celujesz w cos wiecej niz placowki sluzby zdrowia to zarowno zarobki jak i sama praca moze byc satysfakcjonujaca ;)
poza tym perspektywa pracy na obczyznie tez jest obiecujaca, jesli Cie to interesuje oczywiscie..

Zmieniony przez - v3gas w dniu 2007-04-18 13:54:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2
Jestem na GG - odezwij sie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Michael Johnson - Film!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Niebotyczna Jelena, samotna Monika

WHEY premium