SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

film "Ong-Bak"

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 477 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5051
ale jak mam sciagnac ten film
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
To sa tricki filmowe a nie walki. Z walka to nie ma za duzo wspolnego. Niestety walka nie jest tak piekna i wyszukana z elementami akrobatyki jak w tym filmie.
Fabula

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Wypowiedziales niezwykle madre mysli, dziekujemy ci za to.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Deliver tzn wystepujesz w kilku osobach?
Czy brak ci odwagi i myslisz ze inni cie tez popra

Zmieniony przez - Kask w dniu 2004-09-22 12:42:00

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Brak mi odwagi

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W BIAŁYMSTOKU 25.09.2004 przed seansem filmowym (18 godz i 20/30 godz )odbędzie się pokaz walki BIAŁOSTOCKIEGO KLUBU MUAY THAI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
Fabuły nie ma co oceniac, bo nie o to tu chodzi, aczkolwiek mogłaby byc nieco lepsza - cos w rodzaju filmów z Jetem Li, ogólnie po filmach - mordobiciach nie można sie spodziewac super fabuły ale można jednak zrobic lepszą.

Walki super, jednak troche irytująca niesmiertelnosc przeciwników - typ po takim strzale z łokcia raczej by nie wstał..ale wiadomo jak to jest.

Mnie się podobała pierwsza scena kiedy on cwiczy techniki przed domkiem, super się poruszał.

Jak macie jakies fotki tego aktora albo cos to dawajta

A jeszcze dodam ze ogladając ten film ma się ochote samemu cwiczyc i cieszyłem sie ze mam okazje trenowac MT, serialnie mowie.

Zmieniony przez - jagnik w dniu 2004-09-30 00:22:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pare dni temu bylem w kinie, wczesniej nie mialem skad skolowac, a tak wogole to niedawno dowiedzialem sie ze jest taki film

no coz, walki byly zaje****, szczegolnie podobaly mi sie te w klubie, fabula jest prostsza od linijki, atmosfere psuje krzykliwy jezyk tajlandczykow wbicie sobie 5 strzykawek to trick niczym z x-mena ale film jest super pod wzgledem sztuk walki i mimo wielu minusow zaje*** mi sie podobal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niechcialo mi sie czytac wszystkiego ale moge powiedziec ze :
-film nie pokazuje dokladnie MT tylko Muay Boran
-jest to film w ktorym poraz pierwszy pokazano techniki w raz z nazwami (patrz pierwsze (chyba) pare minut, no to jak cwiczy)
-techniki typu 2 lokci i 2 kolana istnieja ale po co to komu (obecne szkolenia naucz sie tego co ci sie na ulicy przyda, takak jest wiekszosc)
-film ogolnie jest oki ale koncowka to jest albo terminator albo jakies inne ustrojstwo no poprostu holywood
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1794
Chyba przesadzacie , o tym ze jego przeciwnicy sa jak terminatorzy no fakty jest troche przesadzone ale nikt nie spostrzegł pierwszej walki ? gośc padł po pierwszym kolanie i wogóle ... . Film pewnie krecił jakis tajlandzki rezyser , który pewnie nie ma za duzo praktyki w tym zawodzie a przynajmniej na skale światowa [ tak mi sie tylko wydaje jesli jest inaczej no coż ... ] . Po obejżeniu filmu pomyslałem sobie jak wielcy sa karatecy z kyoku , którzy kiedys miotali thaiami ;]]]]

Ziemia jest piekłem innej planety ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na plecach

Następny temat

Ranny Judoka - potrzebna pomoc!

WHEY premium