SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fedor vs. tim sylvia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"jakby wygladalo? JLB by mu oklep sprzedal i tyle by Tima widzieli. powiedzmy sobie szczerze, poza zasiegiem to on nie ma duzych atutow. Przegralby z Fedorem, CC, Joshem i Mino z Pride, ale ze walczy ze slabszymi w UFC i kozaczy, ze wygrywa, no to coz..."

Lubię jak ktoś się bawi w proroka
Najbardziej mi się podoba stwierdzenie, że poza zasięgiem nie ma żadnych atutów Czy wobec tego każdy kto ma 2m wzrostu może zostać mistrzem UFC Kategorii HW? Możesz rozwinąc swoją wypowiedź?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2582
na zasadach K-1 Tim by szanse mial z JLB niewielkie. ciekaw jestem jak JLB zawalczy ze Schiltem juz niedlugo.

a co do wzrostu to zobacz sobie na K-1 i Hong Man Choia, ktory przy sprzyjajacych ukladach moglby i mistrze K-1 zostac, bo:
a) on siega wszystkich
b) malo kto siega jego
mogliby zrobic jakas orgranizacje dla ludzie zbytnio wyrosnietych

Jestem ENDryu!!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
O walce Tima z JLB na zasadach K-1 nigdy nie było mowy! Mieli walczyć w oktagonie na zasadach UFC, a tutaj małe bym widział szanse JLB.
To że ktoś jest wysoki nie oznacza, że może zostać mistrzem. To że Schilt jest teraz championem K-1 to raczej kwestia tego, że rok temu finały nie były mocno obsadzone - samo to, że do finału doszedł Feitosa już o czymś świadczy
W UFC byli już inni wysocy - np. Gan McGee...
Zresztą Schilt sobie nie radzi w MMA, bo sprowadzają go na glebę, to samo byłoby z Sylvią, gdyby nie to, że świetnie się umie przed tym obronić, no chyba, że to dla Ciebie nie atut...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
to ze swietnie się umie obronić przed sprowadzeniem na glebe jest ogromnym atutem.Na tym bazuje głównie CC i wychodzi mu to na dobre bo mało kto z kolei ma tak dobrą stójke jak on

Nt. ewentualnej walki Sylvia-JLB nie ma sensu się wypowiadać bo takowa nawet nie jest zapowiedziana...

a to że Sylvia dużo i głupio gada...Wanderlei też duzo gada i jakoś każdy widzi w tym marketing,a tu nagle już tego marketingu nie widać???Widać tylko oburzenie i bufonowatość Tima???

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
Cały problem z Sylvią polega chyba na tym, że po prostu nie walczy widowiskowo bazując głównie na defensywie i kontrach.

Skoro ludzie nudzą się na jego walkach, to siłą rzeczy nie chcą go oglądać na tronie UFC i dezawuują jego umiejętności.

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"Cały problem z Sylvią polega chyba na tym, że po prostu nie walczy widowiskowo bazując głównie na defensywie i kontrach."

No właśnie, a MMA to nie łyżwiarstwo figurowe - nie musi być efektowne, ma być za to efektywne!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
niby Marian masz racje i każdy się pewnie z Tobą zgodzi,ale popatrz jak to jest:
Hunt-- typowy uderzacz ze słabiutkim parterem
Werdum-- typowy grappler ze słabiutką stójką

kto z nich dostaje szanse walki o mistrzostwo???

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8793
Werdum to wcale nie taka słaba stójka Queblo cc to nie jest ale bez przesady swoje potrafi robi duże postępy z walki na walke w tej płaszczyźnie.Nie wiem Marian dlaczego sądzisz że Geronimo miałby małe szanse z Sylvią na zasadach UFC
1.JLB jest zdecydowanie (chyba nie ma co sie o to spierac) lepszy w stójce od Tima czyli w jego głównym atucie
2.nawet jeśli JLB ma słabszy parter to sylvia nigdy do niego nie dąrzy i pewnie nie zmieniłby radykalnie swojego stylu na Jeroma a sam LeBanner napewno nie pchałby sie w to w czym nie jest specjalistą
3.zdecydowanie siła fizyczna dla JLB

w zasadzie to nie widze plusów Sylvii w porównaniu z Jeromem chyba tylko zasięg i wzrost ale on raczej nie grałby dużej roli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
no moze troszke przegiąłem z tą słabiutką stójką,ale chodziło mi o pokazanie dwóch fighterów kompletnie różniących się stylami walki

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
MarianB a kto obecnie może zagrozić Choiowi i Schiltowi? Moim zdaniem któryś z nich bankowo wygra finał K1. Niestety w stójce niemal niemożliwe jest dostać sie do takich wielkich skurczybyków.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekawice 10 czy 12?

Następny temat

film z silva i shogunem !!!

WHEY premium