SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

extaza a badanie krwii

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
dobra zaraz mnie tu wszyscy zjada ale niewazne a musiałam sobie powiedziec bo nie wytrzymałam TYLKO ŻEBY NIE BYŁO ŻE KOGOS BRONIE!!!

EL GAWEL: Nie nie pije herbaty nie nipije kawy nie niepije alkocholu nie niebiore narkotykow nie niepale tytoniu tak owszem biore sterydy i wez pod uwage to ze buiore przez jakis czas iles razy w roku a nie np co tydzien
przy czym patrze w profil... wiek 18 lat, wzrost 164, waga 73 kg obwód bicepsa 39... ---> <---

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 956
Pojechała po majtach ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 773 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12430
to samo chciałem napisać

żyje jak inni śnią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
.

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2007-06-24 21:49:26

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
przy czym patrze w profil... wiek 18 lat, wzrost 164, waga 73 kg obwód bicepsa 39
Co to ma wspólnego z tematem?
SPAM SPAM SPAM. Cieńke to forum.
Zauważyłem że każdy temat w tym dziale jest zespamowany idiotycznymi wypowiedziami.

Oska znasz gościa że mu jedziesz? Ale najczęsciej za takie idiotyczne wypowiedzi dostaje się SOGa i jest się wtedy znawcą......

No Offence

Zmieniony przez - Hamster83 w dniu 2007-06-25 00:00:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
KS serotonina też występuje u każdego z nas, niektórzy tylko uważają że w za małych ilościach.

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34832
ha! dokladnie niektorzy potrzebuja wiecej dobry dropsik raz na jakis czas na fajna bibe z dobrym Dj jest git,a walenie dropsa na weselu to porazka,bedziesz latal z wielkimy gałami i zrobisz z siebie posmiewisko,jezeli juz chcesz to lepiej zarzuc sobie cos białego El gawel ale on nie pytal sie ciebie co sadzisz na temat narko tylko ze badania wykaza mu obecnosc narko,a wiecna*****j sie prujesz...z monaru jestes? odp na twoje pytanie brzmi ze nic ci nie wykaze poniewaz nawet nie beda robic badania na obecnosc extazy :) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
nic ci nie wykaze poniewaz nawet nie beda robic badania na obecnosc extazy Idę sobie zrobić badania krwi na obecność chleba z masłem.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
EL GAWEL smieszysz mnie chlopaku sam jedziesz na SAA i antydepresantach, a innych ludzi wyzywasz od cpunow za dropsika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699730
Hamster83 wsiadaj na swój rowerek i wyjazd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca+winstrol+prolongatum

Następny temat

prosze o korekty i porade do cyklu

WHEY premium