SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

enathate + boldenone + tren bez zbednego pitu pitu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Nic się raczej nie stało. W lodówce gęstnieje olej, czasami wytrąci się kryształ. Normalnie trzymaj w szafce, nie na słońcu i git.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2399
master7711
Nic się raczej nie stało. W lodówce gęstnieje olej, czasami wytrąci się kryształ. Normalnie trzymaj w szafce, nie na słońcu i git.


nie zauważyłem żeby cos było nie tak z olejem, ale dzięki, przerzucę gdzieś do szafki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94695 Napisanych postów 364661 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669728
dbardock
lodzianin1
soków na bank nie w lodówce przecież



master7711
W pierwszym poście kolega pisał że trzyma w lodówce towar. No chyba że to skrót myślowy :)


w zasadzie to trzymam, kupiłem sok z 2-3 lata temu, ale nie miałem jak za niego sie zabrać, temp w domu czasem przekracza 28 w lato wiec trzymam go na górnej półce, gdzie temp nie powinna spadać raczej poniżej 7-8, imo przed samym strzałem wyjmuje sok na 30 min, cos mogło sie stać z sokiem? Czy głównie chodzi o sama aplikacje?


W temp pokojowej trzymamy ot tyle
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 273 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6462
Nie rozumiem doradzania takich "ekspertów" forum. Żadnych badań, bombka pierwszy raz po latach, brak wiedzy o kontroli estro, a gość ma wchodzić na test + bold + przymiarki do lewej oxy w której pewnie siedzi winko.

Zdrowia Panie, ale bierz przez pół rady na forum ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2399
dobra, jakie konkret badania zrobić? estro, prolke, testo? cos jeszcze konkretnego dołożyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 273 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6462
Jakieś zupełne podstawy to napewno krew, lipidy, tarczyca, nerki, wątroba, prolekatyna, estro, progesteron, lh, fsh
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2399
jprd jaki przypal, własnie tak szukam, czytam i się zagłębiam ze łatwiej w NL o eutanazje niż wyniki lab... w pl będę dopiero w kwietniu... teść odczuwam już po libido, zaczyna się wkręcać, gorzej z kontrolowaniem estro i prolki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94695 Napisanych postów 364661 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669728
Twoja sprawa jak wszedłeś bez badań na bombę przecież

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 273 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6462
Wchodzenie na bombe bez badań i kontrola hormonów "na oko" to czysta głupota. To nie są cukierki. Nawet przy małej dawce testosteronu mozesz rozkręcić erytropoeze, krew będzie gęstnieć, możesz nawet tego nie zauważyć, a to proszenie się o udar, wylew itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3720 Napisanych postów 3147 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16641
Jesli chodzi o dobre HCG to ja mam z virtutis ( możliwe ze literówka ) ale jak ktoś zna to bedzie wiedział o co chodzi

Michass90

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po prostu odblok

Następny temat

(ENAN + NPP) + do tego winstrol z provironem ?

WHEY premium