SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boldenone

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
czy boldenon mozna porownac w dzialaniu do daca durabolinu?czy w przypadku bpldenonu moge sie spodziewac jeszcze bardziej dobrej jakosci miesnia niz przy dece?nigdy tego nie bralem a slyszalem ze dobry jest.mam fiolke 5ml/100mg za 22ozl.czy to nie zbyt wygorowana cena?

romek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Fajnie....
Z deką tak zawsze bedzie.
Mówię że "wchodzi miękko". :)
Dlatego chyba przy żadnej dawce nie da efektu skucia mięśni.
No ale fajnie.
Szkoda że boldzio jest droższe od deczki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1826
w hooj przepłaciłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
jeszcze nie kupilem.ale wiem ze jak kupie od tego typka to wiem ze na pewno bedzie oryginalny.ale ogolnie mozna porownac ten srodek do deki,czy daje on bardziej suchy miesien?jakie w ogole sa efekty?

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1826
podobno są podobne w działaniu. ja nie brałem to się nie wypowiem a co do ceny to możesz poszukać za połowę tego co ty masz płacić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
ale zescie sie ****a rospisali

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
fryt123, jestem obecnie na boldenonie (dece bralem dwukrotnie)i powiem jedno wiecej deci nie rusze,boldek daje niesamowita twardosc miesni,wzmaga apetyt,przyspiesza regeneracje.
Lecz zdaje sobie sprawe ze zawdzieczam to takze odpowiedniej diecie(low carb) ktora staram sie przestrzegac.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aleks dlaczego wszyscy przestali sie bac teratogennosci eq?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
Poniewaz boldek nie jest terratogenny gdy jest przyjmowany przez mezczyzn (nie mam pewnosci ale chyba e-lite znalazl gdzies badania na ten temat)

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ah dzieki, jakos przoczylem, ciekawe tylko na ile wiarygodne byly te badania.

Zmieniony przez - ultrono w dniu 2005-03-24 19:18:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
Aleks w genotypie czy jak to zwa moze facet tez namieszac a wiec chyba nie do konca tylko u kobiet to jest mozliwe...bedzie trzeba poszuakc wiecej info
Pozatym napisz jak lecisz na diecie low carb ,a dokladnie ile bialka,ww i tł. :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
bialka od 300 do 350 g, wegle do ok 100-150 g/dziennie, tluszcze (na wyczucie ok 150 g)

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omka+antek

Następny temat

DZIEŃ KOBIET!

WHEY premium