SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwne pytanko :D

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 398
Mam takie pytanie, ktore dla niektorych moze wydawac sie dziwne, choc jest ono powazne. Wszyscy na forum pisza iz poczatkujacy szybko lapie mase, sa lepsze efekty niz u zaawansowanego(tzn szybsze), ze im dluzej sie cwiczy trudniej jest budowac mase miesniowa. I moje pytanko jest takie: mniej wiecej przez jaki okres jest sie wlasnie poczatkujacym, i pzrez jaki czas dosyc latwo robi sie mase(oczywiscie przy odpowiedniej diecie na mase). Mozecie podzielic sie ze mna wlasnymi doswiadczeniami, tzn po jakim czasie u was zaczely sie przyslowiowe schody:) Czekam z niecierpliwoscia na odpowiedzi...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
to wszystko zalezy od tego JAK sie ćwiczy..wazne jest zeby zachowywac głowne zasady - jesli robisz regularnie regeneracje, nie przeciążasz sie treningami, robisz wszystko przemyślanie - mozesz ten okres nieco 'wydłuzyc'. Natomiast jesli odrazu wskoczysz na jakies plany na 'super siłe' i 'super mase', to ten okres potrwa baaardzo krótko co do tego, jak było u mnie - do 5 miesięcy wszystko szło ładnie. Potem mialem miesiąc prawie przerwy (ćwiczyłem tylko raz w tyg. ), następnie doszlo mi więcej innych treningów (zbyt duzo aeorób, zeby łapac mase), potem ćwiczyłem na 8 powtórzeniach (co nie za bardzo mi sie spodobało) - i to wszystko spowodowalo ze jakos mi sie te przyrosty opóźniły. Ale do 5 miechów wszystko szło ładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15201
u mnie bylo to 6 miechow... wlasnie przez pierwsze 6 miechow waga mi poszla z 13-14 kg.(bez zadnych koksow ofkors) w tym okresie bralem tez kreatyne(szosty miesiac) ktora dala mi z 4 kg. i 2 cm wiecej w lapie.A teraz waga stoi w miejscu...

Za kapturem panny sznurem..

a reszta w profilu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do ocenki

Następny temat

rękawiczki

WHEY premium