SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dzisiejsze spięcie :-( co zrobic?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewno ze peace czlonkowie klubu nigdy nie staja przeciwko sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4777
ja mialem podobna opcje 3 lata temu 2 typow zaczynalo do mnie i do mojego ziomka i byli od nas starsi o rok. Moj ziom na***al jednego w szkole a drugiego po szkole i jemu dali spokoj bo sie go bali. Ja mialem troche wiecej problemu bo jak przechodzilem korytarzem to sie smaili ze mnie i jeszcze taki 3-ci sie do nich dolaczyl. pamietam od tego jednego raz dostalem i ****e mialem ale to tylko dlatego ze we 2-óch podeszli...
Dzisiaj tylko czekam by sie zemscic przy dobrej okazji bo przez te 3 lata ja sie bardzo zmienilem a oni w ogole i mimio ot ze sa starsi o rok to jakbym mial podobna sytuacja to bym sie z 2 nap*****lal i jestem prawie pewien zebym sobie z 2 dal rade tyle ze oni to troche psychole ale za ta ****e to im nie wybacze. Najsmieszniejsze jest to ze 3 lata temu bylem mniejszy i slabszy od jednego z nich dzisiaj jestem duzo wiekszy od tego drugiego i juz wogole sie nie kozacza do mnie ...

Dci power

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
30 w bicu? to jak oni sa mniejsi od ciebie to maja problemy z chodzeniem jak jest duzy wiatr chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2102
bregu ciekawy jestem jaki on byl te trzy lata temu skoro teraz mowi ze jest wiekszy. Zemsta ci nic teraz nie da bo wyjdziesz na agresora. A na takiego zwykle sie krzywo patrzy.

****SFD FIGHT CLUB****

Wole umrzec stojac niz zyc na kolanach

SESJA = system eliminacji studentów jeszcze aktywnych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bregu, 30 w bicu to nie swiadczy że jest az taki slaby. bo moze trenowac jakas sztuke walki a tam przewaznie duze bice sa rzadkością!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2102
cobra niekoniecznie. Sam trenujesz boks wiec na pewno ludzie z twojej sekcji raczej do malych nie naleza. Sam kiedys troche boks trenowalem to poza cwiczeniem ciosow wage przywiazuje sie tez dosilowni. Tak bylo u mnie.

****SFD FIGHT CLUB****

Wole umrzec stojac niz zyc na kolanach

SESJA = system eliminacji studentów jeszcze aktywnych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem, sory zle to napisale bo chcialem powiedziec ze te karateki i inne magiki nie maja "pudzianowskich" miesni P.S. Bruce Lee miał cialko ładnie wyrzezbione- oj miał. Boks tez jest sztuka walki ale nie o to mi teraz chodzilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i dobra ale ten fullstrong pisze tak jakby teraz wyrosl tak ze pudzian przy nim to piczka ja mam wiecej niz w przedramieniu niz on ma w bicu dlatego troche smiesza mnie takie teksty

i pewno ze jak ktos trenuje tai-chi to nie musi miec 50 w bicu ale bez przesady nie 30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]  SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ajak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

O xingyiquan (Hsing-i) i baguazhang (Pakua)

Następny temat

Judo + BJJ = ???

WHEY premium