SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

działanie omnadrenu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aaa Tobie by to pasowalo chudy. zimowa akcja omnadryn haslo tegoroczne test for a life. mnie rowniez interesowalby przebieg Twoego leczenia. masz race co do pregnylu jezeli jadra nie reagua na wysoki poziom LH to dziwne ze lekarz HCG daje choc moze rozumowac nalezy w innym kierunku.

Zmieniony przez - Zen2008 w dniu 2008-09-24 13:55:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ale pitolisz zen. nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ze koksujac mozesz przyspieszyc moment, kiedy twoj organizm powie "pjerdole,nie robie" i nie bedzie juz robil testa. wiesz, ze moze cie to spotkac w wieku 30 lat, a nie 50, tak jak bozia cie zaprogramowala? widze mojego ojca i wyraznie moge zdiagnozowac marny poziom testa juz w tej chwili u niego, nawet moim nieuczonym okiem. czyli nie jest wykluczone, ze i mnie to spotka - tylko, ze znacznie wczesniej przez to, ze biore hormony wczesniej. tak samo jak ubytek wloskow z glowy - i tak by mnie to spotkalo, ale moze 5, moze 10 lat pozniej. saa to przyspieszaja.

wiec radze sie rozeznac w zagadnieniu, zeby sie nie okazalo, ze majac 30lat bedizesz cieniem siebie i nie bedziesz mial pojecia co sie dzieje.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jestem w stanie przewidziec czy przyspiesze ten proces czy nie. Zalezy od moich predyspozycji, jednemu kontakt z saa odbija sie juz przy pierwszym kontakcie, a innemu "wcale" any way dzieki za info juz zmienilem perspektywe i poglad na temat saa.

Zmieniony przez - Zen2008 w dniu 2008-09-24 14:05:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56
Ok
hipogonadyzm może być wrodzony lub nabyty

- wrodzony
( brak jąder lub małe jądra)

- nabyty
* Chemioterapię
* Uszkodzenie przysadki, podwzgórza lub jąder w wyniku operacji
* Zniekształcenie gruczołów
* Uszkodzenia głowy (mające wpływ na podwzgórze)
* Infekcje (np. zapalenie opon mózgowych, syfilis (kiła), świnka)
* Niedostateczna produkcja hormonu LH
* Radioterapia
* Uszkodzenia jąder
* Guzy (przysadki, podwzgórza lub jąder)

tyczyć się mnie jedynie mogą:
* Infekcje (np. zapalenie opon mózgowych, syfilis (kiła), świnka)
* Uszkodzenia jąder

Trza będzie sprawdzić trop...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
daj znac, jak temat sie rozwija. gromadze info, przyda sie jak w wieku 30lat pojde do lekarza wyludzac przepisanie test for life

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2008-09-24 14:12:10

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56
Kiły nie mam.( wynik ujemny)
świnka przechodzona w wieku dorosłym może uszkodzić jądra , niestety nie ma możliwości sprawdzenia czy ją przechodziłem.
Jutro 6 dni po zastrzyku z omnadrenu a ja nic nie czuję.

W przyszłym tygodniu wybieram się do neurologa (drżenie mięśni pod skórą) oraz do ortopedy ( zanik kostny)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2044
Działanie: odczuwalne od 2giego tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Chlopie nie panikuj. Przy takiej czestotliwosci, to tak jak pisali koledzy wyzej 2/3 tygodnie dopiero

Zmieniony przez - Deliver w dniu 2008-09-26 15:16:00

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
po pierwsze - to nie jest tak, ze cos "czuc", raczej pewne symptomy fizyczne zdradzaja obecnosc testa. nie masz poczucia supermena na takiej dawce.

po drugie - test wchodzi w krwiobieg jeszcze tego samego dnia.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56
Drżenie mięśni może byc powodem braku magnezu, testosteron bez magnezu również nie powstanie więc wybiorę się w pn do laba i posprawdzam magnez, potas, sód, żelazo itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol + Omadren potrzebuje pomocy

Następny temat

dla hardcorowców:)

WHEY premium