SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dylemat

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 660

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

17

Waga

81

Wzrost

183

Staż treningowy na siłowni

ćwiczenia domatora 2 miesiące , tydzień na siłowni

Uprawiane inne sporty

piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

ławka prosta , sztanga / sztangielki , atlas , worek bokserski

Dieta

na razie brak , ale są plany

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

ogólnorozwojowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 826
Cześć wam :) Mam na imię Mikołaj , od pewnego czasu szykowałem się aby zacząć przygodę z siłownią , z różnych powodów . Jednym z nich jest to , że jestem "trochę" zalany tłuszczem ważę 81 kg przy 183 cm i mam zamiar coś z sobą zrobić . Tu pojawia się dylemat , czy zacząć od masy czy od spalenia tłuszczu . Naczytałem się masę poradników i dalej jestem w kropce. Wiem tylko jedno , że chcę wyglądać przyzwoicie i nie wiem czy zacząć w moim przypadku od masy czy od rzeźby . Powiem jeszcze tyle , że jak na razie nie trzymałem się idealnej diety bo szkoła mnie ogranicza . Jedyne co robiłem to coś cwiczylem w domu + 2x w tyg. treningi . Czekam na propozycje co robić w moim przypadku , czy zjechac z waga i smalcem czy zrobic mase a pozniej rzeźbe . Proszę o wyrozumiałość bo jestem amatorem jesli chodzi o takie tematy .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 826
miałem na myśli znacznie zalany :/ głownie brzuch

Zmieniony przez - misiu2150 w dniu 2012-01-13 15:45:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia + worek bokserski

Następny temat

Trening obwodowy do korekty

WHEY premium